ORIGINÁLNÍ KOUSEK FRANCIE DO VAŠÍ KUCHYNĚ

tal na hamburgery
Redakce LUXUS.cz
02. Únor 2016
Francouzská rodinná manufaktura Emile Henry, již více než půldruhého století přináší na trh dokonalé nádobí pro přípravu vynikajícího zdravého jídla.
tajine

tajine

Nádobí Emile Henry je tradiční burgundská keramika. Její výrobu však průběžně zdokonalují využitím těch nejmodernějších technologií. Výsledkem je takové nádobí na vaření, pečení i stolování, které si nejde nezamilovat. Hrnce, formy, talíře, hrnky, mísy, džbány – všechno, co si jen umíte představit. Stačí si pouze vybrat ten správný kousek a některou z nepřeberného množství barev.
forma na pečení chleba

forma na pečení chleba

Každý kus je ručně vyrobený pouze z přírodních materiálů a díky technologii Ceradon® je odolný proti poškrábání a nárazu. Proto je možné v nádobách nejen vařit, ale také pokrmy porcovat a servírovat. Toto nádobí je vhodné samozřejmě i do myčky nádobí. Keramické nádobí odolává vysokým teplotním šokům a tak je možné jej přemístit z mrazáku rovnou do trouby. Řadu Flame je možné použít také na sporáku.
oválný hrnec

oválný hrnec

Vznikla také prémiová kolekce keramického nádobí Emile Henry 1850, která může být použita přímo na indukčních varných deskách. Prvotřídní nádobí značky Emile Henry, prodává Potten & Pannen – Staněk

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor