Originální receptury přípravků La Chèvre nenabízí žádná jiná kosmetická firma

Hana Benešová
05. Leden 2017
Kosmetické přípravky La Chèvre a Le Chaton produkuje česká společnost Kosmetika Capri podle vlastních, originálních receptur, které jsou v současné době celosvětovým unikátem. Základem těchto receptur jsou vzácné složky kozího mléka, vhodně doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty. Takto koncipované přípravky nenabízí žádná jiná kosmetická firma na světě.

Proč právě kozí mléko? Protože obsahuje účinné látky známé jako ceramidy, lipozomy, koenzym Q10 a AHA kyseliny, minerální látky (vápník, fosfor, hořčík a draslík) i vitaminy skupiny B a vitamin A. Pro kosmetické účely jsou vhodné především dvě složky kozího mléka, a sice syrovátka a tuk.

Vynikajícím produktem je hydratační pleťová maska. Maska hydratuje, regeneruje a omezuje tvorbu vrásek. Je velmi vhodná pro hydrataci pleti v obličeji, ale i pro hydrataci očního okolí a rtů. Je doporučená pro všechny typy pleti, obzvláště pro citlivou, zralou a suchou, dehydrovanou pleť.

Rovnováhu v ochranné bariéře pokožky navozuje Ayurvédské pleťové a tělové mléko Ad Fontes. Pleť zjemňuje a zvláčňuje, dále regeneruje a vyživuje každou pokožku a zmírňuje vliv volných radikálů. Mléko je vhodné i pro ošetření mastné pleti. Na rozdíl od aplikace oleje, je aplikace krému příjemná a jednoduchá, mléko se rychle vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.

Každá žena, která se líčí, potřebuje odličovač. Ten dvoufázový olejovo-vodný La Chèvre Le Chaton bez obsahu silikonů jemně odličuje a nedráždí. Obsažený skvalan a kombinace přírodních olejů nahrazují klasické silikony a tím se pleti dostává luxusní péče již při jejím čištění. Zklidňující látky jako jsou panthenol a list Aloe Vera pleť zklidňují a zabraňují vzniku dráždění či štípání.