Originální vánoční dárky šetrné ke zdraví a k přírodě? Darujte Waterdrop

Hana Benešová
26. Listopad 2018

Odložte ponožky a kosmetiku na jinou příležitost a dejte letos přednost opravdu originálním vánočním dárkům, které navíc ulehčí přírodě i zdraví. Dopřejte svým blízkým pod stromeček překvapení se značkou Waterdrop a jejím prvním mikrodrinkem, který představuje energii v malé kostce. Stačí ji vhodit do vody a během chvilky vytvoříte lahodný nápoj plný minerálů a vitamínů, bez cukru, lepku nebo kofeinu. Obal kapslí je navíc tvořen z recyklovatelného materiálu.

Waterdrop nabízí variantu pro každého - pět výjimečných chutí, pět účinků poháněných přírodní silou, které vám pomohou ve všedním shonu. Vyberte své rodině nebo přátelům malou ochutnávku ve formě Minimixu (3 varianty za 320 Kč), nebo je nechte kombinovat a dopřávat si podle nálady díky Megamixu (48 kusů za 640 Kč).

A pokud máte svého favorita, zvolte jednu příchuť v Empowerment boxu. Do studených a mokrých zimních dní se bude skvěle hodit například Defence, v níž je kombinace brusinky, šípku a moringy s vitamíny B2, B7 a C, ideální pro obranu organismu.

K Waterdropu neodmyslitelně patří také designové lahve z borosilikátového skla a s bambusovým víčkem. Vybrat si můžete z několika návrhů designérky Marushi Bell, nebo se můžete prolétnout na křídlech origami jeřábů módní návrhářky Natali Ruden. Věnujte svým milým Empowerment set, díky němuž propadnou mikrodrinkům. V balíčku se vyjímají krabičky s příchutěmi, lahev a speciální termoobal pro studené i horké dny.

Doplňte dárek krásným a ručně vyráběným bambusovým carry kitem.

Pomozte zdravému životnímu stylu, ulevte přírodě od zbytečných plastů a zamilujte se do jedinečných chutí, které osvěží už od 13 korun za litr nápoje. Oživte si vodu s prvním mikrodrinkem Waterdrop na světě!