OSLAVte NOVý rok na úrovni v hotelu MarTINHAL CASCAIS!

Hana Benešová
06. Prosinec 2017
Nechcete být na Silvestra doma a stále nevíte, kam se vydat? Pak pro Vás máme odpověď – do hotelu Martinhal Cascais ležícího kousek od Lisabonu. Bude Vás tady čekat stylová večeře, party, bohatý program pro děti a hlavně skvělé počasí! Martinhal Cascais od svého otevření pravidelně každý rok připravuje speciální silvestrovský program. Ten je plný aktivit, z nichž si vyberou všechny věkové kategorie.

Značka Martinhal je zárukou luxusu, skvělého designu a pohostinnosti. Důraz klade především na rodinu a její individuální potřeby. Když jeho majitelé své hotely rekonstruovali a zařizovali, mysleli nejen na dospělé, ale i na děti od těch nejmenších po ty skoro dospělé.

Toto místo si zamilují i golfisté, protože Martinhal Cascais stojí v těsné blízkosti prestižních golfových areálů - Quinta da Marinha a Oitavos. Jeho umístění skvěle kombinuje městský zážitek s historickou Sintrou, scénickým Guincho a nádhernou oblastí Cascais.

Děti budou mít zajisté radost z dětského klubu, který má rozlohu větší jak 700 m2. Kromě něho v komplexu Martinhal Cascais naleznete klubovou místnost, hřiště pro různé aktivity, dvě restaurace, M Bar, dva venkovní a jeden vnitřní bazén včetně lázní. Více informací naleznete na www.martinhal.com.