Oslavte svátek zamilovaných s voňavými dárkovými sety Lush

Redakce LUXUS.cz
06. Únor 2017
Před několika dny jsme Vás informovali o krásných produktech anglické značky Lush, které jsou s valentýnskými motivy. Pokud své drahé polovičce nechcete dát pouze jeden výrobek, můžete jí zakoupit rovnou celou dárkovou sadu.

Dárkové balíčky Lush jsou roztomilé, v něžných barvách a hlavně úžasně voňavé. Jejich motivy jsou růže, pestrobarevní ptáci a samozřejmě srdíčka.

Mezi valentýnskými novinkami je třeba fantastické šumítko Cupid, které jé plné povznášejícího bergamotu, růže a absolue z violky. To, jak svého drahouška milujete, dokáže dokonale říci smajlík s citrusy a geránií v podobě koupelnové pěny Lovestruck.

Následovat své srdce můžete s romantickým masážítkem Love spell. Obsahuje spoustu krémového fair trade bio kakaového másla, šípkový sirup a absolue z kosatce. S krémovou koupelí Two Hearts Beating as One se dokonale uvolníte, a to díky z ylang ylang a růže.

Když jste plní lásky, nechte růže, ať to řeknou za vás, a to prostřednictvím mýdla Love you, love you lots. V těchto luxusních mydlinkách je najdete hned ve čtyřech podobách. Nálev z okvětních plátků růží, růžová silice, růžový sirup a dokonce čerstvé okvětní plátky si našly cestu do tohoto lektvaru lásky.

Zakupte svojí milé sadu plnou těchto voňavých vychytávek a užijte si společnou svatovalentýnskou koupel.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor