Oslnivá krása v nových kolekcích Pomellato

Redakce Luxus.cz
25. Červenec 2016
Čtenost článku je: 18106 [?]
Pomellato představilo svoje nové kolekce. Pokochejte se jejich krásou a vyberte si ten pravý šperk právě pro Vás. Všechny jsou k dostání v pražském HALADA JEWELLERY. Stálicí Pomellata je kolekce NUDO. Obnažená krása drahokamu, zářící osobitost jedinečné barvy, hravost tvaru dokonalé nepravidelnosti a smyslné nekonvenčnosti – to jsou charakteristiky, které z NUDO dělají klíčového nositele všech hodnot Pomellato.

Úžasným kouskem je prsten NUDO, který může být nošen, seskupen, spojován a použit v nekonečném množství variací, jak si jen žena přeje. Nová kolekce rozšiřuje svoji rodinu o nevisací náušnice na pozetu, ale i prsteny, přívěsky a visací náušnice s hnědými a černými diamanty. Rozkošnou paletu barev obohacují nové kameny jako iolit, rhodolit hesonit, peridot a další.

Svěží ženskost se skrývá v kolekci CAPRI. V této nové kolekci CAPRI prozkoumává, experimentuje a vynalézá – přetváří magii živé přírody a čistou poezii do materiálů jako je keramika – tradičně vnímaná jako chladná, tvrdá a anorganická. Nyní je keramika s hravou lehkostí zformována do korálků jedinečných barev a oblých tvarů vyjadřujících ženskost. Šperky této kolekce vypadají opravdu nádherně. Bílé krásně vyniknou na opálené pokožce, černé jsou nestárnoucí klasikou pro každou dámu.

Vzácné prsteny a náušnice z tyrkysu a korálu předznamenávají bohatou nabídku zlatých sautoir náhrdelníků ozdobených tyrkysovými korálky jako kapkami rosy a nádherné šperky sestavené z malých keramických korálků. Magii nové kolekce CAPRI dokonale shrnují prsteny a náušnice z přírodního tyrkysu a korálu s nepravidelnými kameny jako okvětními lístky a bílými diamanty.

Novou kolekcí je SABBIA, jež je kombinací diamantů různých odstínů a tvarů, sloučených do třpytivých mozaik. SABBIA je o tvarech, velikostech, nepravidelném zasazení a o organických odstínech. Prozářená a přesto tlumená. Je právě tak překvapující jako osamělý třpyt maličkého diamantu zasazeného do zadní strany každého kousku, zapuštěného do zlata jako zrnko písku, které prozáří soukromé momenty opravdového luxusu.

Symbolem oslnivosti je kolekce TANGO, jež vyniká mimořádným kouzlem a vynikajícím řemeslným zpracováním. Klasické, kulaté a plné proporce kolekce TANGO získávají neočekávanou špetku excentričnosti v řetězovém náramku, prstenu a náušnicích vyrobených z magického tria smaragdů, safírů a rubínů. Kombinace kamenů a barev je překvapující ve svém osazení formou plného pavé, u kousků posetých zářivě růžovými spinely, rubíny, fialovými safíry nebo akvamaríny, tanzanity a modrými safíry. Jemný závoj leštění podtrhává unikátnost barev každého kousku. TANGO oslavuje krásu šperků jako smyslnou poezii.

HALADA JEWELLERY