NOVÝ ILLUSION od BUBEN & ZORWEG, jedinečný trezor pro vaše cennosti

17.10.2017

Hlavním problémem sběratelů krásných a drahocenných předmětů je jednoznačně jistota jejich majetku, kterou většinou také uvádí jako prioritu při nákupu některého z mistrovských děl – trezorů společnosti BUBEN & ZORWEG.

Generace padesátníků

16.10.2017

Česká republika i celá Evropská unie se potýká se stárnutím populace, což souvisí také s prodlužováním délky setrvání na trhu práce. Na jednu stranu je zde vyvíjen tlak na osoby 50+, aby co nejdéle zůstaly na trhu práce, na druhou stranu tyto osoby tvoří více než čtvrtinu všech nezaměstnaných.

Poslední rytíř, zatím nejlepší Transformers vůbec

16.10.2017

Máte-li rádi akční filmy, neměli byste si nechat ujít letošní novinku Transformers: Poslední rytíř. Společnost Biosonic tento americký snímek od konce října nabízí také ve formátu 3D na Blu-ray. Kromě filmu samotného obsahuje také několik zajímavých bonusů.

Chatrč: Nikdy nejsi úplně sám

9.10.2017

Chatrč je americké drama, které přišlo do kin letošního roku. Nyní jej i společnost Bioscop nabízí ve formátu Blu-Ray. Film byl natočen podle světového bestselleru Williama Paula Younga. A co se dalo očekávat, i filmové zpracování se stalo velmi oblíbené.

Stylové doplňky, které Vaši psí kamarádi ocení!

9.10.2017

Váš mazlíček si zaslouží jen to nejlepší. V jeho výbavě by tedy neměly chybět sluneční brýle, které jsou jednak ochranou očí, jednak skvělým módním kouskem. Brýle Originalz s fixními čočkami nabízejí 100% ochranu proti UV záření. Brýle jsou vhodné pro psy, kterým oči méně vyčnívají, či pro psy, kteří je mají blíže u sebe.

Vezmi si mě…S láskou a navždy! Potřebujete jen tu pravou a prsten…

4.10.2017

Tomu nejkrásnějšímu okamžiku, kdy si dvě blízké duše řeknou ano, předchází stejně milá povinnost – výběr zásnubního a snubních prstenů. Ve světě, kde jsou vztahy více komplikované, se životní láska stává nadějí, optimistickým pohledem do budoucnosti a vírou v něco pevného a bezpečného.

Chcete studovat MBA a LLM obory? Přihlaste se do institutu CEMI!

3.10.2017

Institut CEMI je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů MBA a LLM studia ve střední Evropě. Tyto neakademické tituly, které jsou dokladem celoživotního kariérního vzdělávání, jsou v dnešní době velmi žádané, především v podnikatelské a manažerské sféře.

Odysea, skutečný příběh rodiny podmořských dobrodruhů

3.10.2017

Film Odysea je francouzské drama, které spatřilo světlo světa loňského roku. Nyní tento film pro milovníky moře a všeho s ním spjatého nabízí Biscop.

Bose a jeho reproduktory šířící zvuk do všech stran

29.9.2017

Značka Bose představuje ve světě akustiky významný pojem. Před několika měsíci představený audio systém domácího kina Bose Lifestyle 650 přišel s velmi malými reproduktory, které připomínají tvarem velkou rtěnku a šíří zvuk v celém jejich frekvenčním rozsahu do prostoru 360° kolem sebe. Jak toho inženýři v Bose dosáhli?

ESA Z PRALESA, ANIMOVANÝ FILM, KTERÝ VAŠE DĚTI POBAVÍ

25.9.2017

Chodíte-li rádi se svými ratolestmi do kina, neměli byste si nechat ujít film Esa z pralesa. Tento animovaný film přijde do našich kin 5. října. Hlavní postavou tohoto je Maurice, který sice vypadá jako obyčejný tučňák, ale uvnitř jeho hrudi bije statečné srdce tygra. Však byl také vychován hrdou tygřicí.

Bojíte se nástrah internetu? Pomůže Vám Cyber Security Speaker Karol Suchánek

21.9.2017

Pokud jste člověk, který žije naplno, hojně využívá IT technologie pro různé účely, v různých situacích a prostředích, je online v práci i v soukromí, pravidelně se přihlašuje na Wi-Fi a zároveň si uvědomuje rizika online světa, ale neví, jak se před nimi chránit, mohl by Vám pomoci Karol Suchánek, jehož povolání je Cybersecurity Speaker.