ASUS ZenBook Pro (UX550), první ZenBook s herní grafickou kartou

13.12.2017

Sháníte-li snadno přenosný notebook s výkonem bez kompromisů, je pro Vás tato novinka od společnosti ASUS jako stvořená. ZenBook Pro (UX550) nabízí náročným uživatelům kombinaci vysokého výkonu a elegantního designu.

Interstellar od Christophera Nolana vás přenese za hranice naší galaxie

11.12.2017

Z dílny režiséra Christophera Nolana (Počátek, trilogie Temný rytíř) se skupina výzkumníků vydává na nejdůležitější misi v historii lidstva.

Pioneer představuje Hi-Res sluchátka pro náročné posluchače

5.12.2017

Uzavřená sluchátka Pioneer řady SE-MS tvoří zajímavou vstupní bránu do světa zvuku označovaného jako Hi-Res. Ve spojení s kvalitním zdrojem signálu zajišťují široký frekvenční rozsah, vynikající kvalitu reprodukce a odpovídající basový podkres v tradičním i bezdrátovém Bluetooth provedení.

Dunkerk: Když 400 000 mužů nemohlo jít domů, přišel…

4.12.2017

V letošním roce představil slavný režisér Christopher Nolan (Interstellar, Počátek, trilogie Temný rytíř) svůj další film – Dunkerk s Fionnem Whiteheadem, Kennethem Branaghem, Markem Rylancem a Tomem Hardym v hlavních rolích.

Na den kovářem nebo vojákem speciální jednotky? Zážitky dokáží splnit nejtajnější vánoční přání!

29.11.2017

Pamatujete, jak jste si jako malí přáli umět létat, být řidičem formule nebo se proměnit v akčního vojáka? Nyní je ideální čas tato přání oprášit a nechat si pod stromeček nadělit zážitek. Anebo se můžete podobné přání splnit někomu jinému – i to je totiž zážitek, na který jen tak nezapomenete.

30. LISTOPADU PŘIJDE DO KIN ŽIVOTOPISNÝ FILM NÁDECH PRO LÁSKU

27.11.2017

Robin Cavendish a jeho manželka Diana jsou okouzlující mladý pár. Oba milují cestování a dobrodružství. Během pobytu v Keni ale Robin ochrne a prognózy lékařů nejsou příliš optimistické.

SEXY FUSION ZA 100 BITCOINŮ TVOŘÍ DĚJINY

24.11.2017

Sexy Fusion, česká butiková značka zabývající se vývojem a zakázkovou výrobou exkluzivních designových audio systémů, s potěšením uvádí na trh mistrovské dílo designového audia, ceněného na 100 bitcoinů, které nese název Historická edice. Partnery značky Sexy Fusion byly Kinský Wood Design a Insight Home.

BITCOIN, Přední kybernetická měna světa, Se vyšplhal na rekordní částky

22.11.2017

Bitcoin, celosvětová digitální měna, i nadále trhá rekordy. Poprvé toto pondělí překonala hranici 8 000 dolarů, a to když se dostala na částku 8 195 dolarů (177 970 korun). Agentura Bloomberg předpovídá, že by i nadále její růst neměl skončit. Bitcoin je vůbec neznámější kryptoměnou.

Joumma Bags: Cestování a učení nebylo nikdy tak zábavné!

21.11.2017

Určitě to sami znáte. Vaše dítko je již ve věku, kdy chce být také in a jen tak něco se mu nelíbí. Pokud spolu často cestujete, mohla by se mu líbit zavazadla od italské společnost Joumma Bags. Krom toho, že si jej Vaše dítě zamiluje, bude mít jeho pořízení ještě další pozitivum – konečně budete mít dostatek místa ve svém kufru.

Skvělý seriál pro dlouhé zimní večery? Westworld!

20.11.2017

Televizní seriál Westworld je velmi oblíbený. Tuto jakousi temnou odyseu k počátkům vývoje umělého vědomí a evoluci hříchu vytvořila autorská dvojice Jonathan Nolan a Lisa Joy.

Umělecký Ateliér 45 nabízí uvolněné prostředí s množstvím výtvarných kurzů

16.11.2017

Umělecký Ateliér 45 se nachází v Karlínské ulici. Nabízí zde kurzy trvající celý rok, mimořádné či semestrální kurzy a víkendové workshopy. V ateliéru pracují jako lektoři pouze zkušení výtvarníci, kteří se uměleckou činností dlouho živí, a proto dokážou předat své zkušenosti studentům.