Bojíte se nástrah internetu? Pomůže Vám Cyber Security Speaker Karol Suchánek

21.9.2017

Pokud jste člověk, který žije naplno, hojně využívá IT technologie pro různé účely, v různých situacích a prostředích, je online v práci i v soukromí, pravidelně se přihlašuje na Wi-Fi a zároveň si uvědomuje rizika online světa, ale neví, jak se před nimi chránit, mohl by Vám pomoci Karol Suchánek, jehož povolání je Cybersecurity Speaker.

Cybex, přední výrobce lifestylového dětského zboží, představil svoje nové kolekce

20.9.2017

Strhující módní přehlídka nových rodičovských trendů, kterou si nenechala ujít ani topmodelka Karolina Kurková, představila vesmírné motivy a tajemnou Asii. Topmodelka Karolina Kurková zazářila po boku zakladatele značky CYBEX a CEO holdingu Goodbaby International Martina Poše, a mladičké návrhářky Anny K.

5. ročník programu Czech Superbrands již má své vítěze

18.9.2017

Celosvětový program Superbrands, který je nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek, představil v rámci galavečera Superbrands Tribute Event, který se konal 14. září, některé nejúspěšnější obchodní značky pro rok 2017.

Masaryk, životopisné drama se skvělým Karlem Rodenem

16.9.2017

Film Masaryk od režiséra Julia Ševčíka přišel do kin loňského roku. U diváků si brzy našel oblibu. Toto historické, československé drama, se řadí k těm filmům, které se jen tak neomrzí, a proto je dobré mít je doma ve špičkové kvalitě. Od září letošního roku ho společnost Bioscop nabízí také ve formátu Blu-ray.

Největší výstava o historii počítačových her GAME ON míří do Prahy

13.9.2017

Prestižní londýnské kulturní centrum Barbican přiveze do Prahy jednu ze svých nejúspěšnějších expozic – výstavu o historii, vývoji a budoucnosti počítačových her GAME ON. Ve více než třiceti světových metropolích ji už viděly téměř 4 miliony lidí.

Wonder Women, fantasy film o neporazitelné bojovnici

11.9.2017

Wonder Woman je film, který přišel na světlo světa letošního roku. Patří do žánrů: akční, fantasy, Sci-Fi a dobrodružný.

Zábavné programovací kurzy pro děti makeITtoday

8.9.2017

Máte doma dalšího Marka Zuckerberga? Ať už ano nebo ne, programování je pro dnešní děti velmi zajímavou i užitečnou dovedností. Autorky startupu makeITtoday jsou stejného názoru, a proto otvírají pro právě započatý školní rok kurzy programování pro děti.

Lyžování v Dubaji

8.9.2017

Průměrná teplota v Dubaji ve Spojených arabských emirátech, ani v nechladnějších měsících neklesá pod 22-23 stupňů. V létě je potom vyšší než 40 stupňů. Není proto divu, že dubajský krytý lyžařský areál je proslulý po celém světě a je jednou z velkých atrakcí tohoto pouštního města.

EMI, jedna z nejvýznamnějších hudebních společností světa

7.9.2017

EMI je jedním z největších jmen v dějinách hudby s kořeny táhnoucími se do samotných počátků nahrávání. EMI byla vždy v popředí hudby po celém světě, a přinášela mu tak různorodé a vlivné umělce, jako Beatles, Queen, Pink Floyd, Robbie Williams, Beach Boys či Marii Callas. Původně neznámým lidem dala světovou proslulost.

John Wick 2, akční film o nájemném vrahu s Keanu Reevesem v hlavní roli

4.9.2017

Další dobrodružství nájemného zabijáka Johna Wicka je americkou novinkou letošního roku. V pokračování úspěšného akčního thrilleru přinutí legendárního Johna Wicka (Keanu Reeves) k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník.

EXOVETPET, PRVNÍ SPECIALIZOVNÁ KLINIKA NA NEMOCI PLAZŮ, DROBNÝCH SAVCŮ A PTÁKŮ

1.9.2017

Veterinární klinika Exopetvet, která sídlí na Praze 6, je zaměřená na exotická zvířata. Je součástí Animal Clinic Praha. Klinika zahájila svůj provoz roku 2004. Již od svého počátku je referenčním pracovištěm na choroby plazů a drobných savců.