Stories, trochu jiná jazyková škola

22.3.2018

Jazyková škola Stories poskytuje individuální jazykové kurzy. Výuka jazyků zde probíhá méně tradičně, než je u ostatních jazykových škol zvykem. Ve Stories řeknete, co Vás baví a oni Vám zde vytvoří individuální anglický příběh. A je zcela jedno, zda jste fanoušek do hokeje nebo nadšenkyně do zahradničení.

Pokud vlastníte Bitcoin nebo Ethereum, kupte si za ně třeba Lamborghini

22.3.2018

Kdo vydržel a počkal si několik let od první investice, může teď sklízet ovoce a koupit si třeba luxusní Lamborghini. To se ukázalo především v případě Bitcoinu, což je kryptoměna, do které se v dnešní době hrne obrovské množství kapitálu. Před lety se daly Bitcoiny sehnat za desítky nebo dokonce jednotky dolarů.

Liga spravedlnosti nesmí ve filmotéce milovníků komiksů chybět!

20.3.2018

Liga spravedlnosti, akční film z roku 2017, je od 14. března k dostání také ve formátu Blu-ray. Podtitul filmu, v němž hraje hlavní roli Ben Affleck, zní „Sám celý svět nemůžeš zachránit“.

Oslaďte si svůj nejkrásnější den svatebním dortem od Prague City Cake

20.3.2018

Pražští nadšenci z firmy Prague City Cake se těší i na Váš velký den! Jejich kreativita a entusiasmus z nich dělá přední výrobce luxusních dortů v Česku. Specializují se na návrh a výrobu sladkých skvostů, které individuálně navrhnou pro jakoukoliv více či méně významnou příležitost.

Les Petits München obléká chlapce i dívky do luxusních kousků

19.3.2018

Pokud chcete pořídit svému potomkovi skutečně šik kousek, udělejte si výlet do Mnichova do Les Petits. Les Petits München je již více než 45 let institucí exkluzivní a designové módy a prvotřídního dětského oblečení. Od sladkého luxusního kočárku až po slavnostní dětský oblek pro zvláštní příležitosti vybaví chlapce a dívky až do 14 let.

Mia Cara: protože si Váš mazlíček zaslouží to nejlepší!

15.3.2018

Německou společnost Mia Cara založil roku 2011 Sebastian Zweig. Jeho značka se zaměřuje na designové produkty pro psy a kočky. Zweig, který byl do té doby vrcholovým manažerem (mimo jiné v Legu), se rozhodl založit značku s produkty pro psy a kočky, protože mnoho firem v tomto oboru zkrátka nesplňovalo, co slibovalo.

Za pár dní přijde do kin Tlumočník, tragická roadmovie o svérázných starých pánech

12.3.2018

Osmdesátiletému tlumočníkovi Alimu Ungárovi se dostane do rukou kniha důstojníka SS, v níž popisuje své působení na Slovensku. Ali si uvědomí, že muž je pravděpodobně zodpovědný za popravu jeho rodičů. Vydá se za bývalým esesákem do Vídně. Místo vraha rodičů však najde jen jeho sedmdesátiletého syna.

Jeff Bezos

Známe jména deseti nejbohatších lidí planety

7.3.2018

Jako každý rok, i letos časopis Forbes vyhlašoval nejbohatší lidi světa. Na první příčce se umístil zakladatel Amazonu, Jeff Bezos. Jeho jmění dle časopisu dosahuje hodnoty 2,3 biliónu korun. V žebříčku dolarových miliardářů nechybí ani nejbohatší Čech, Petr Kellner, který obsadil 88. místo.

Thor: Ragnarok vychází v limitované sběratelské edici ve formátu Blu-ray

6.3.2018

Již od zítřka si budou moci příznivci Thoru tento akční fantasy film zakoupit v limitované edici na formátu Blu-ray, a to na www.bioscop.cz.

Vyberte vašemu potomkovi reproduktor WONDERBOOM Freestyle Collection!

6.3.2018

S Ultimate Ears WONDERBOOM Freestyle Collection, nejnovější kolekcí, která obohacuje rodinu přenosných, skutečně vodě odolných reproduktorů Ultimate Ears, to vaši dospívající potomci rozbalí naplno!

Festival Evolution vám nabídne osobní rozvoj i zdravý životní styl

28.2.2018

Máte pocit, že se potřebujete načerpat novou energii nebo inspiraci a moc dobře víte, co chcete od života? V tom případě si nenechte ujít Festival Evolution, kde pod jednou střechou najdete vše, co souvisí se zdravým životním stylem, bio trendy i osobním rozvojem. Festival se bude konat o víkendu 22. – 25.