Přijďte se pobavit a zatancovat na Karnaval Latino Praga

25.5.2018

Máte rádi latinskoamerické rytmy a nevíte, kam vyrazit s rodinou v sobotu, 2. června 2018? Pak právě pro Vás máme nabídku nejlepšího festivalu latinské kultury a hudby v Praze. Tento rok bude skutečně tou nejlepší a největší přehlídkou latinské hudby, kultury a jídla! To vše v Areálu Výstaviště 67 na Praze 7 ve Stromovce (park u planetária).

Tablet Sony s e-Ink displejem nabízí především možnost psaní rukou

Sony Digital Paper e-Ink Tablet: řešení pro skutečné profesionály

24.5.2018

Technologické firmy uvádějí každoročně na trh celou řadu elektronických zařízení. Některé z těchto gadgetů projdou obchody prakticky bez povšimnutí, jiným se podaří přesvědčit zákazníky o tom, že jejich vlastnictví je pro ně nezbytností, v mnoha případech spíše díky šikovnému marketingu než skutečné přidané hodnotě.

Nová televize Philips 8503 má ideální dispozice pro sledování mistrovských zápasů

22.5.2018

Co potřebujete k tomu, abyste si naplno užili umění fotbalových hvězd na červnovém mistrovství světa? Kromě přátel, se kterými se společně ponoříte do té pravé fotbalové atmosféry je to bezpochyby pořádná televize s kvalitním obrazem a dokonale čistým zvukem.

Svatební dorty ve stylu jemných krajek i zlatého luxusu

17.5.2018

Snad na žádné svatbě nesmí chybět svatební dort, ať již plánujete okázalou hostinu, či jen malý obřad ve čtyřech. A co je IN pro letošní rok? Pryč jsou časy, kdy jedinou úlohou dortu byla vynikající chuť, v dnešní době by měl i vzhled dortu zapadat do konceptu obřadního dne.

Dekorování koní na Žofíně

17.5.2018

Cenu časopisu Jezdectví pro nejlepšího koně letos převzal žokej Jan Kratochvíl, který se svým valachem jménem No Time To Lose letos vyhrál Velkou pardubickou. „No Time To Lose je temperamentní anglický plnokrevník, po zimní přípravě se netrpělivě těší na sezonu, která by měla vrcholit startem na 128. Velké pardubické,“ vyjádřil se žokej.

Srdečně zveme na festival Praha pije víno 2018

16.5.2018

Rádi bychom Vás pozvali na neomezenou degustaci více než 600 vzorků autentických vín, která se bude konat 18. května v odpoledních hodinách v prostorách Novoměstské radnice v Praze na Karlově náměstí. Jedná se již o pátý ročník festivalu Praha pije víno, kterou pořádají Bogdan Trojak a Antonín Suchánek.

Blíží se jubilejní 15. ročník festivalu divadla a hudby Vyšehraní

14.5.2018

Mezinárodní festival divadla a hudby Vyšehraní zve všechny na jubilejní 15. ročník festivalu s podtitulem „Narozeniny…“, který se bude konat ve dnech 29. 5. – 17. 6. 2018. Slavnostní zahájení bude věnováno vzpomínkovému koncertu na Wabiho Daňka s názvem Wabi, zůstáváš.

Řemeslné pivo od domovařičů obohatí letošní ročník Českého pivního festivalu

11.5.2018

Včerejším dnem začal v Praze na Letenské pláni další ročník Českého pivního festivalu. Trvat bude až do 26. května a návštěvníci se mohou těšit na stovky výhradně českých piv, čepovaných do skla. Za stokorunové vstupné uvidíte prezentaci velkých, středně velkých, ale i minipivovarů. Letošní novinkou festivalu jsou domovařiči.

Time for workshop - tentokrát na téma Instagram & Facebook

10.5.2018

Dne 22. 4. 2018 se naše business koordinátorka zúčastnila semináře společnosti Time for workshop s názvem Instagram&Facebook. Seminář se konal v krásných prostorách Hartigovského paláce v Praze na Malé Straně. Tyto workshopy byly založeny s cílem stmelovat a propojovat ženy, které mají chuť se vzdělávat a jít si za svým cílem.

Přijďte si s námi zahrát 20. května 2018 na pražský Střelecký ostrov

9.5.2018

Dne 20. 5. 2018 se bude konat již třetí ročník akce Nadačního fondu Harmonie. Zváni jsou všichni hudebníci, amatérští i profesionální, aby si zahráli spolu s orchestrem pod taktovkou Chuheie Iwasakiho a Petera Smékala. Letos poprvé se hudební akce zúčastní také zakladatel sítě orchestrů v Guatemale i v mnoha evropských zemí, Bruno Campo.

Kanadská značka Napoleon nabízí grily nekompromisní kvality

Napoleon – grilujte s grácií

6.5.2018

S přicházející sezónou venkovního grilování se mnoho lidí rozhoduje o koupi nového grilu nebo náhradě staršího, již dosluhujícího. Grilování k letním měsícům neodmyslitelně patří a tomu odpovídá šíře nabídky zahradních grilů, které nabízí celá řada obchodů od těch s domácími potřebami po mnohé supermarkety.