Osvěžující akční komedie Zabiják & bodyguard bude k dostání i na Blu-ray

Redakce Luxus.cz
02. Leden 2018
Od 17. ledna si můžete u Bioscopu zakoupit americkou komedii loňského roku Zabiják & bodyguard , ve které excelují Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson. Jejím mottem je: Nikdy ho nespouštěj z očí. Nikdy nezklam svého strážce. Nikdy se nezamiluj.

Kdysi špičkový bodyguard Michael Bryce (Ryan Reynolds) kdysi býval špičkový bodyguard. Nyní dostal nový úkol postarat se o svého úhlavního nepřítele, nájemného zabijáka Daria Kincaida (Samuel L. Jackson). Je totiž klíčovým svědkem u mezinárodního soudu a jedinou šancí na usvědčení obávaného východoevropského diktátora (Gary Oldman) ze zločinů proti lidskosti. Čeká je šílená 24hodinová cesta z Londýna do Haagu, při níž jim nejenže jde stále někdo po krku, ale hlavně by se nejradši povraždili navzájem.

Zajímavostí je, že ve filmu, v němž zazní skutečně mnoho sprostých slov, zazní píseň „Nobody Gets Out Alive“, kterou nazpíval Samuel L. Jackson. Plakát filmu má parodovat plakát z Osobního strážcem kde má Kevin Costner v náručí Whitney Houston. Máte-li rádi klasické akční komedie ve stylu 90. let, pak se Vám Zabiják & bodyguard zajisté zalíbí.

Firemní články

2018

2017

Seznam událostí

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor