Osvěžující a hravá, taková je novinka letošního roku: My Burberry Blush

31. Srpen 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15912

Značka Burberry byla založena Thomasem Burberry roku 1856. Od té doby stále následuje ideu spojující tradice a inovace. Společnost, která sídlí v Londýně, vede Christopher Bailey, generální a kreativní ředitel značky se světovým renomé. Burberry je ztělesněním britské elegance, ať už se jedná o oblečení nebo vůně.

Letošního roku uvedla společnost Burberry na trh novou zářivou a intenzivně "ženskou" parfémovou vodu My Burberry Blush. Autora – Francise Kurkdjiana - při jejím tvoření inspirovala londýnská zahrada v okamžiku, kdy ji zalije první denní světlo a její květy rozkvétají s tou nejmocnější energií.

Nejdůležitějšími komponenty jsou citrón a granátové jablko. V jejím středu lze nalézt lístky růží, zelené jablko a pelargónii. Jemné nóty jasmínu a wistárie vůni uzavírají.

Vůně je další v linii My Burberry. Je jasná, svěží a energická. Právě pro tyto vlastnosti se skvěle hodí na jaro a podzim, pro ženy, které se cítí mladě. Díky ní se budou její nositelky cítit sebejistě a hravě. Ve vůni je znatelná DNA Burberry a stejně jako všechny ostatní vůně Burberry, i tato vydrží velmi dlouho.

Galerie