Otevřete své srdce s limitovanou zimní kolekcí The Ritual of Anahata

Hana Benešová
09. Listopad 2017
V Rituals věří, že pokud dovolíte sami sobě zpomalit tempo svého života, pomůže to obnovit váš životní balanc a najít krásu a radost i v maličkostech. Nová limitovaná edice The Ritual of Anahata obsahuje přesně ty ingredience, které vám pomohou věnovat více pozornosti maličkostem a otevřít tak své srdce.

Produkty v kolekci jsou plny unikátních ingrediencí, které přilákají do vašeho života prosperitu a pomůžou vám zůstat na správné cestě i během těžkých časů. Patří mezi ně růžové dřevo, jež je známé pro svou krásnou vůni a zklidňující účinky, a borovice, která pomáhá redukovat stres a zlepšuje náladu.

To pravé uvolnění zažijete s unikání masážní svíčkou obsahující esenciální oleje a další přísady, které hydratují suchou a napjatou pokožku. Stačí ji na dvacet minut zapálit, těšit se z jejího světla a vůně, a poté ji nechat dvě minuty zchladnout a použít její obsah na relaxační masáž.

Luxusní kombinaci cukru a harmonizujících olejů obsahuje tělový peeling, něžné pohlazení vám dodá jemná sprchová pěna, zahřátí se dočkáte od koupelového oleje. Kolekce Anahata obsahuje také tělový krém a lehký parfém na tělo a tkaniny.

Pro váš domov Rituals vyvinul novou vonnou svíci, která ve vašem domově vytvoří, v kombinaci s vonnými tyčinkami, tu pravou relaxační atmosféru. Spolu s šálkem lahodného čaje s hřejivou skořicí a zázvorem vykouzlíte během okamžiku opravdovou zimní pohodu.