NEWS & ARTICLES

Otevřete své srdce s limitovanou zimní kolekcí The Ritual of Anahata

ARTICLE BY

V Rituals věří, že pokud dovolíte sami sobě zpomalit tempo svého života, pomůže to obnovit váš životní balanc a najít krásu a radost i v maličkostech. Nová limitovaná edice The Ritual of Anahata obsahuje přesně ty ingredience, které vám pomohou věnovat více pozornosti maličkostem a otevřít tak své srdce.

Produkty v kolekci jsou plny unikátních ingrediencí, které přilákají do vašeho života prosperitu a pomůžou vám zůstat na správné cestě i během těžkých časů. Patří mezi ně růžové dřevo, jež je známé pro svou krásnou vůni a zklidňující účinky, a borovice, která pomáhá redukovat stres a zlepšuje náladu.

To pravé uvolnění zažijete s unikání masážní svíčkou obsahující esenciální oleje a další přísady, které hydratují suchou a napjatou pokožku. Stačí ji na dvacet minut zapálit, těšit se z jejího světla a vůně, a poté ji nechat dvě minuty zchladnout a použít její obsah na relaxační masáž.

Luxusní kombinaci cukru a harmonizujících olejů obsahuje tělový peeling, něžné pohlazení vám dodá jemná sprchová pěna, zahřátí se dočkáte od koupelového oleje. Kolekce Anahata obsahuje také tělový krém a lehký parfém na tělo a tkaniny.

Pro váš domov Rituals vyvinul novou vonnou svíci, která ve vašem domově vytvoří, v kombinaci s vonnými tyčinkami, tu pravou relaxační atmosféru. Spolu s šálkem lahodného čaje s hřejivou skořicí a zázvorem vykouzlíte během okamžiku opravdovou zimní pohodu.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Rituals
+420736625287
info@rituals.cz
Poděbradská 56/186, Praha

Firemní články

Official Press Release

SMĚJÍCÍ SE BUDDHA: ENERGIZUJÍCÍ KOSMETICKÁ ŘADA ZNAČKY RITUALS S OSVĚŽUJÍCÍMI CITRUSY

26.6.2013

Kosmetická řada Smějící se Buddha od značky Rituals je inspirovaná stejnojmenným mnichem, který žil ve starodávné Číně. Kamkoliv vešel, přinášel štěstí a bohatství. A stejně tak i tato kosmetika probudí vaše smysly a pozitivní energii.

Official Press Release

KOSMETIKA RITUALS: DOTEK PŘÍRODY

22.7.2013

Přírodní kosmetika Rituals připomíná starodávné rituály zaměřené na péči o tělo a mysl. Produkty Rituals obsahují přírodní ingredience, které pomohou změnit každodenní stereotyp v příjemné rituály, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

ZNAČKA RITUALS OSLAVILA 10 LET NA TRHU

23.11.2015

V posledním patře restaurace Zlatá Praha v hotelu Intercontinental proběhla 22. 10. oslava 10 let holandské značky Rituals na trhu. Patro bylo zahaleno do indického roucha a večera se zúčastnila kromě svého zakladatele Raymonda Cloostermana také Klára Issová, Ivana Jirešová, Ester Geislerová, Zdeňka Žedníková - Volencová či David Huf.

Kolekce The Ritual of Hammam - očistný rituál pro tělo a duši

22.8.2017

Přeneste nejstarší očistný rituál do své vlastní koupelny s řadou The Ritual of Hammam a vytvořte si své vlastní exkluzivní spa. Tato unisexová kosmetika, která dostala nový luxusní přebal, je inspirovaná jednou z nejstarších lázeňských tradic na světě, je však připravená zvládnout požadavky moderních časů.

Otevřete své srdce s limitovanou zimní kolekcí The Ritual of Anahata

9.11.2017

V Rituals věří, že pokud dovolíte sami sobě zpomalit tempo svého života, pomůže to obnovit váš životní balanc a najít krásu a radost i v maličkostech. Nová limitovaná edice The Ritual of Anahata obsahuje přesně ty ingredience, které vám pomohou věnovat více pozornosti maličkostem a otevřít tak své srdce.

S dárkovými sadami Rituals darujete něžný dotyk v překrásném balení

6.12.2017

Poohlížíte se po vhodném vánočním dárku pro své blízké? Vyberte takový, který zalichotí smyslům a pohladí pokožku hedvábným dotykem. Tu pravou péči naleznete v některém z luxusních dárkových balíčků Rituals.

Proměňte každodenní rutinu v drobné rituály radosti s produkty určenými do kuchyně

23.1.2018

Pusťte harmonii a soulad do všech koutů svého domova a dopřejte si v novém roce intenzivnější prožití každého okamžiku. S produkty Rituals určenými pro váš domov a pro péči o vaše ruce si nyní můžete vychutnat každičkou chvíli, která dříve uplynula bez povšimnutí.