Ozdobte vánoční stromek originálními dekoracemi, které vás přivedou zpět do dětství

Hana Benešová
04. Prosinec 2018

Pokud toužíte po dokonale ozdobeném vánočním stromku, dejte prostor novinkám z kolekce My Christmas Tree od značky Villeroy & Boch. Ručně malované vánoční dekorace navíc můžete doplnit novinkami z kolekce svícnů Christmas Light.

Kolekce ozdob My Christmas Tree propůjčí stromečku nostalgické vánoční kouzlo. Obsahuje stylové porcelánové dekorace ve tvaru zvonečku, medvídků, otevírací koule nebo dárků, které jsou zavěšené na červené mašli a připravené k ozdobení stromku. Na každé z ozdob najdete některý z typických vánočních motivů. Dekoracím dominují sváteční barvy červená, zelená a bílá.

Zažehněte vánoční atmosféru pomocí nových svícnů na čajové svíčky z kolekce Christmas Light. Rozzařte tmavé zimní dny díky veselým tvarům a hravým motivům Vánoc. Svícny připomínající dětské hračky a zimní radovánky projasní svátky neopakovatelnou náladou určenou jenom pro jedno období v roce.

 

Kolekce My Christmas Tree, a Christmas Light a další výrobky si můžete prohlédnout na stránkách www.luxurytable.cz a v obchodním domě Kotva v Praze, kde prodejna Villeroy & Boch sídlí.