NEWS & ARTICLES

Palmyra Tour již 25 let hýčká své klienty cestami na míru a na úrovni

ARTICLE BY

Exotický a magický název Palmyra Tour, která již 25 let dopřává svým klientům luxusní cestování na nejvyšší úrovni, je odrazem stejnojmenného antického města Palmyra (arabsky Tedmór) nacházejícího se v syrské poušti. Toto město za svých časů spojovalo starý kontinent s Orientem a otevíralo dveře do nepoznaných a bohatstvím překypujících zemí.

Palmyra Tour je rodinnou firmou, která byla založena v roce 1991 Dr. Hassanem El Hassanem a jeho českou manželkou Dr. Helenou El Hassanovou, kteří se společně rozhodli otevřít brány Orientu českým cestovatelům.

Specializují se na země Orientu, zejména oblast Blízkého východu, severní Afriky a Indického oceánu. Jako vůbec první nabídli českým cestovatelům možnost objevení krás Súdánu, Iráku, Saúdské Arábie a dalších zemí.

Ve všech destinacích Vám zajistí služby té nejvyšší kvality počínaje dopravou, ubytováním, zážitkovými výlety, sportem a smyslem pro detail a bezpečností konče. Vaše dovolená může být zážitkem na celý život, pokud si vyberete některou z nabízených VIP služeb. Patří mezi ně pronájem osobní jachty, privátního jetu či luxusního vozidla, exkluzivní péče na letišti, doprava limuzínou a mnoho dalšího.

Již přes 25 let tvoří Palmyra Tour dle nejskrytějších přání klientů luxusní zájezdy na míru, proto se k nim nespočet klientů pravidelně a spokojeně vrací. Palmyra Tour zkrátka těší plnit cestovatelská přání.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Palmyra Tour
224 228 068
info@palmyratour.cz
Opletalova 919/5, Praha

Firemní články

Palmyra Tour již 25 let hýčká své klienty cestami na míru a na úrovni

13.2.2017

Exotický a magický název Palmyra Tour, která již 25 let dopřává svým klientům luxusní cestování na nejvyšší úrovni, je odrazem stejnojmenného antického města Palmyra (arabsky Tedmór) nacházejícího se v syrské poušti.