PÁNSKÁ ITALSKÁ LUXUSNÍ ZNAČKA ERMENEGILDO ZEGNA NABÍZÍ TU NEJVYŠŠÍ KVALITU

Eva Bicanová
04. Září 2015
Elegantní pánskou módu včetně doplňků nabízí italský luxusní módní dům Ermenegildo Zegna. Rodinná módní společnost Ermenegildo Zegna byla založena v roce 1910. Vyrábí kromě kvalitních obleků své značky, také pánské oblečení pro známé značky jako je Gucci, Yves Saint Laurent nebo Tom Ford.

Elegantní obleky různých stylů jsou vyrobeny z nejkvalitnější ovčí vlny merino. Nabízí konfekční obleky i luxusní obleky na zakázku.

Obleky se nesou v duchu italské vytříbenosti se smyslem pro detail již po čtvrtou generaci rodiny Zegna. Zakladatel značky projel bezmála celý svět, aby objevil exkluzivní materiály od nejjemnějšího kašmíru po mohér nebo vlnu.

Ermenegildo Zegna využívá celosvětově unikátní látku nazvanou Vellus Aureum Trophy, která je výsledkem hledání té nejlepší světové vlny. Módní dům tuto látku vyrábí v limitované edici maximálně šedesáti kusů a je jediný, který ji svým zákazníkům nabízí.

Společnost nabízí také šití na zakázku, které se nachází na vrcholu ručního šití oděvů. Toužíte-li po dokonalosti, navštivte jejich butik v Pařížské ulici.