Pánská kosmetika BioAroma – 100 % příroda z kouzelné Kréty

Kosmetika BioAroma je 100 % přírodní
Redakce
15. Květen 2018
Kréta, největší řecký ostrov, je známou dovolenkovou destinací stejně jako dějištěm mnoha významných dějinných událostí. Báje a pověsti na Krétu navíc umístily i rodiště samotného Dia, nejvýznamnějšího z řeckých bohů. Kréta má zkrátka mnoho co nabídnout milovníkům relaxace i zájemcům o historii a bohatou kulturu. Ani to však není všechno, Kréta je také domovem celé řady firem a podniků vyrábějících unikátní produkty úspěšných i daleko za hranicemi ostrova. Jednou z nich je BioAroma, rodinná firma vyrábějící 100 % přírodní kosmetiku pro ženy i muže.
Tělový parfém pro muže je jedním z mnoha čistě přírodních produktů firmy BioAroma

Tělový parfém pro muže je jedním z mnoha čistě přírodních produktů firmy BioAroma

Čím je kosmetika se značkou BioAroma unikátní? Byliny, které jsou k její výrobě používány pěstují místní farmáři bez použití chemikálií a obsahují velké množství účinných látek, stejně tak esenciální oleje jsou destilovány jen a pouze prostřednictvím čistě přírodních postupů, který jim zajišťují certifikáty bio kvality. Procesy, jež dávají kosmetice BioAroma vzniknout, jsou inspirovány starověkými minojskými recepty. Byla to i vysoce kvalitní kosmetika, žádaná po celém Středomoří, díky které mínojská civilizace získala svůj vliv a bohatství. Nyní můžete dát mnoho i vám. U kosmetiky BioAroma je zapovězeno tetování na zvířatech i používání konzervantů. Obaly jsou vyráběny ručně, bez lepidel a celofánu. To, co si u přírody kosmetika BioAroma bere, jí tímto zodpovědným přístupem vrací.
Kosmetika BioAroma, kvalita pocházející z Kréty

Kosmetika BioAroma, kvalita pocházející z Kréty

Sada kosmetiky BioAroma pro muže zahrnuje přírodní mýdla s olivovým olejem či čistě přírodní tělový parfém. Celá řada produktů je určena pro péči o mužskou pleť při a po holení. Přírodní pěna na holení, hydratační po holení s diktamem, ylang-ylang a santalovým dřevem si pánové jistě oblíbí. To samé bude nepochybně platit i pro hydratační krémy, čistící masky nebo masážní oleje. Produkty jsou dostupné samostatně i v podobě dárkového balení. Kosmetika Bioaroma pro muže patří k tomu nejlepšímu, co mohou muži svému tělu dát, navíc je šetrná k přírodě.