PARFÉM GUERLAIN FRENCH KISS OSLAVUJE UMĚNÍ FRANCOUZSKÉHO SVÁDĚNÍ

29. Září 2014 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16360

I když teprve končí září, nastává ideální čas, abyste se zamysleli, co letos pořídíte svým drahým a milovaným pod stromeček. Máme pro vás tip na jednu zajímavou vůni. Jde o novinku, kterou vytvořil Thierry Wasser pro kolekci Les Elixirs Charnels od značky Guerlain.

Nová vůně s názvem French Kiss je ztělesněním francouzské svůdnosti. Parfém je stejně smyslný a provokativní jako francouzský polibek, po kterém je i pojmenován. Složení vůně jako by bylo čirým ztělesněním francouzského svádění. Tento unikátní a elegantní květinový elixír rozehrává symfonii plnou touhy, kterou korunuje neodolatelný voňavý akord malin, irisů a otočníku. 

Blíže o vůni

Na počátku se setkává křehký, jemně ovocný tón liči se šťavnatou sladkostí malin. Je to jako láska na první pohled. V srdci vůně se pozvolna mísí růžové nóty s lahodně omamnou a pudrovitou fialkou. A touha vzrůstá…

V základu se pak pojí orientální hřejivost jemné vanilky s uhlazeným aroma otočníku s nádechem mandlí. Ve stejnou chvíli rozehrává smyslné bílé pižmo elegantní hru plnou ženskosti s tóny irisů. Láskyplné opojení je nekonečné. French Kiss přináší tedy jen to nejvyšší potěšení. Dejte si ale pozor, tato unikátní květinová vůně je vysoce návyková. Pro maximální efekt proto vypusťte tuto smrtící zbraň svádění vždy, když se vám to hodí. Parfém je vložen do velmi atraktivního flakónu. Ikonické elegantní kouzlo kolekce Les Elixirs Charnels je vždy sázkou na jistotu. Nejnovější výtvor nese – jako obvykle – čisté a šik linie. Flakón s uzávěrem zdobeným signaturou dvojitého G ukrývá parfém ve smyslně růžovém odstínu. Ten dokonale kontrastuje s jemně kovanou plaketou, jež vůni propůjčuje nádech dámského budoáru.

Vůni si můžete koupit v Praze v L’Intitut Guerlain již od počátku října za 5390 Kč.

Galerie