Parní mop Rowenta Steam Power – čistota půl zdraví

Redakce
15. Červen 2018
Čtenost článku je: 14335 [?]

Toužíte po zdravém a čistém domovu bez bakterií, kde se vám bude krásně žít a dýchat? Teď už nemusíte kupovat drahé saponáty, které se nám všem většinou hromadí ve skříni. Máme pro vás tip. Pořiďte si k ruce toho správného pomocníka, který vám pomůže doma dokonale vytřít pomocí páry. Značka Rowenta přichází na trh s novým parním mopem Rowenta Steam Power.

S parním mopem Rowenta Steam Power (RY6555W) zapomenete na bolavá záda a vysušené ruce z věčného ždímání. Navíc při vytírání tvrdých podlah párou zneškodníte až 99 % bakterií a mikrobů, což ocení nejen alergici, ale třeba i rodiče malých dětí nebo chovatelé domácích mazlíčků. Špína s touto novinkou od Rowenty nemá šanci!

Novinka Rowenta Steam Power je kombinací páry a podložky mopu, díky které na podlaze nenajdete skvrnu, pouze perfektní čistotu. Podložka mopu je vyrobena z nylonu a mikrovláken, která precizně naberou a vsáknou nečistotu. Na rukojeti je možné navolit jeden ze tří programů podle typu podlahy: laminát, dřevěná podlaha, kámen, mramor, dlaždice. Podle toho se pak uvolňuje dané množství páry.

Parní mop Rowenta Steam Power zaručuje vysoce efektivní výsledky čištění – je naprosto vhodný pro domácnosti s alergiky, dětmi nebo domácími mazlíčky. Doporučená cena je 3 499 korun, 135 EUR.

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti a patří sem i Steam Power.

Groupe Seb

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže