PASTELOVÉ ROMANTICKÉ ZÁSNUBY A CHATEAU MCELY

Redakce LUXUS.cz
12. Březen 2014

Eco, bio, uvolněnější, přírodnější, přesto pastelově barevné s dotekem třpytu a elegance. Taková bude svatební sezónu 2014 na Chateau Mcely. 

 

 

 

Vše začíná zásnubami a bez dokonalých zásnub není dokonalá svatba. I zásnuby podléhají trendům svatební sezóny a pastelové barvy v čele s mátovou a broskvovou nesmějí chybět. S maximální diskrétností se tým Chateau Mcely postará o všechny detaily. Od přivezení překvapené dámy limuzínou na pohádkový zámek, uvítání na měkkém koberci s pugétem barevných květin, odvedení k zásnubnímu stolu, kde na svoji lásku čeká nervózní gentleman, přes večeři při svíčkách s důmyslně schovaným diamantovým prstenem v soukromí Zlatého sálu či v anglickém parku pod hvězdami s osobním číšníkem, projížďku v kočáře po Svatojiřském lese až po milostnou píseň pod okny zásnubního apartmá. 

Pro umocnění zážitku z romantických chvil na Chateau Mcely doporučujeme balíček Mcelský elixír lásky, díky němuž si pár vychutná odpočinek ve vířivce pod hvězdami, blahodárnou saunu a především rituál Mcelský elixír lásky v celodřevěném Medovém altánu, který završí dokonalé souznění duší. Podívejte se pro inspiraci, jak mohou stylové zásnuby na zámku probíhat ZDE.

 

I pro tento rok sledujeme ve spolupráci s naší dvorní floristkou a svatební designérkou Markétou Motlovou světové svatební trendy. Letos se svatby ponesou více ve znamení přírodního stylu s nádechem elegance, třpytivých a zlatých doplňků, nevyjímaje ani kytice nevěst.

 

Eco a bio jdou ruku v ruce s naším ekologickým fungováním jediného zeleného pětihvězdičkového hotelu v Čechách. Propojení s okolním Svatojiřským lesem a parkem tak dosáhne vrcholu. Přesto to nebude nuda. Zámek bude i nadále hrát pastelovými barvami v čele se stále cool mátovou a všemi odstíny zelené a broskvové. Nově se pastely promítnou i do barevného nasvícení interiérů a exteriérů zámku. Nebudou chybět ani stylové květy a květinové ozdoby svatebních účesů.

 

                                                                                                                                           www.ChateauMcely.Com

 

 

V kurzu jsou vtipná originální svatební videa, která dokážou emočně strhnout všechny svatebčany. Taková, která zvládnou vykouzlit úsměv na tváři i po letech, až manželé budou vzpomínat na jedinečný den,  třeba se svými vnoučaty. Podívejte se na jedno takové trendy video ze svatby na Chateau Mcely ZDE.

 

Vtip nechybí ani hrátkám s fotografováním. Pro pobavení a poslední tečku perfektně poslouží Smilebox, digitální snadno přenosný přístroj na pořizování vtipných autoportrétů, které si na občanku rozhodně nedáte. Pozadí může být opravdu hravé a různorodé, přes ptačí klece s květinami po vtipné knírky na tyčce.

 

Snoubenci mohou využít speciální 10% zvýhodnění na svatební romanci v zimní pohádce realizovanou od ledna do konce března 2014. 

Firemní články