Perfektní doplněk pro každou příležitost – hodinky Big Bang Pop Art "One-Click"

Hana Benešová
26. Červenec 2016
Elegantní, moderní, sportovní, uvolněné, umírněné, vznešené, neodolatelné, efektní, rozradostněné, pozitivní. To jsou jen některé z přídavných jmen a stavů mysli, které evokuje mnohostranný a tvůrčí styl nové kolekce Big Bang Pop Art "One-Click" 39 mm.

Ikonické Big Bang 38 mm, které jsou určeny pro ženské zápěstí, slaví své 8. narozeniny. Jejich pouzdro se nyní chlubí průměrem 39 mm. Elegantně přijímá návrhové normy jejich mužského alter ega Big Bang Unico. Korunka, ukazatelé a číslice, to všechno bylo znovu inovováno. Jako důkaz své univerzálnosti jsou spárovány s páskem na "jeden klik", což je patentovaný upevňovací systém, který umožňuje pásek rychle a snadno vyměnit. Big Bang Pop Art "One-Click" 39 mm jsou nyní obohaceny o dar zaměnitelnosti, díky kterému si je oblíbila i Bar Rafaeli.

Hodinky mají osm různých tváří pro nekonečný výběr stylů. 39 mm pouzdro je k dispozici v Hublot zlatě nebo oceli. Aby ladilo s kamínky osázeným bezelem hodinek, je k dispozici také v pavé verzi s diamanty. Kromě výběru z několika barev je další novinkou přidání HUB1710, automatického pohybu s datem na místě čísla 3. Ve svém srdci bijí 28.800 kmitů za hodinu, s výkonovou rezervou 50 hodin. Vybrat si můžete ze 3 různých pásků.

Za 10 let Big Bang kolekce prokázala, že vyhovuje každému stylu. Od slavnostního oblečení k nejvíce ležérním outfitům, od velmi okouzlujícího stylu ke sportovní eleganci, Big Bang vždy představuje perfektní volbu doplňku. Váš status módní ikony je nyní potvrzen páskem na "jeden klik". Ve dne nebo v noci, v každém případě, tato kolekce představuje módní must-have kousek.