PERLOVÉ TÝDNY V KLENOTNICTVÍCH HALADA

Michal Hutta
07. Květen 2014
Čtenost článku je: 16409 [?]

Již příští týden budou v klenotnictví HALADA započaty zcela výjimečné perlové týdny, v jejichž rámci si budete moci pořídit šperky z perel sladkovodních, akoya, tahitských a rovněž i těch nejdražších z jižního Pacifiku. Akce se bude konat v průběhu 14 dnů, od 12. 5. – 24. 5. 2014.

Ty nejkrásnější perly a perlové šperky do České republiky specialista na perly s více než devadesátiletou tradicí, značka Schoeffel. Tyto perlové týdny patří v HALADĚ již mezi zavedenou tradici. V obchodě se můžete podivovat a nakupovat šňůry perel ve všech možných barvách, tvarech i vyrobených zcela exkluzivních špercích. V tomto období se navíc tyto perlové šperky dají pořídit za zvýhodněné ceny. Ceny náhrdelníků z prvotřídních sladkovodních perel začínají přibližně na 7000,- Kč a náušnice na 5000,- Kč. Zajímavostí v této nabídce je i možnost koupě mnohobarevného duhového náhrdelníku kombinujícího perly sladkovodní, z jižních moří i tahitské. Tyto náhrdelníky, náušnice, prsteny i náramky oslní vždy vysokou kvalitou, precizním zpracováním a okouzlující harmonií barev a tvarů. Právě pro všechny tyto atributy přitahují šperky Schoeffel pozornost široké veřejnosti již více než 90 let.

Perlové týdny se budou konat od 12. 5. 2014 – 18. 5. 2014 v klenotnictví HALADA v Praze, Na Příkopě 16 a o týden později pak (od 19. 5. – 24. 2014) se budou konat v klenotnictví HALADA v Brně na ulici Česká 23.

                                                                                                                                                      www.halada.cz

HALADA JEWELLERY