For Pets Only, skutečný skvost mezi designovými značkami pro domácí mazlíčky

Hana Benešová
13. Listopad 2017
Na naše čtyřnohé zvířecí mazlíčky se zaměřuje milánská módní značka For Pets Only. Její produkty pro kočičky a pejsky jsou originálního vzhledu, precizního ručního zpracování a z prvotřídních materiálů.

Z jejích produktů si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci, kteří chtějí, aby stejně tak trendy jako oni sami, byli i jejich mazlíčci. For Pets Only vyrábí oblečení, obojky, sponky, šperky, ale také kabelky. Značka velmi ráda pracuje s kameny z dílen značky Swarovski, nejen díky nimž vypadají všechny její výrobky luxusně.

Zamilujete si je vy i vaši čtyřnozí kamarádi, kteří ocení komfort a pohodlí, jež produkty For Pets Only mají. S blížící se zimou bychom neměli zapomenout na kvalitní tašku, ve které našeho zvířecího přítele budeme nosit. Ty od For Pets Only jsou vyrobeny z měkkého a vysoce hřejivého materiálu, navíc mají stylové barvy a design.

Majitelé psů ocení, že kabelky jsou velmi snadné na údržbu. Mají zpevněné dno a karabinu, za kterou se pejsek připne, aby byl v maximálním bezpečí. Nechybí ani praktické kapsy na několik nezbytností. V tuhé zimě lze dát do kabelky vak WARM ME UP, který je ze stejného materiálu, jeho vnitřní strana je však z měkounkého teplého plyše.