For Pets Only, skutečný skvost mezi designovými značkami pro domácí mazlíčky

Hana Benešová
13. Listopad 2017
V kategorii Mazlíčci

Na naše čtyřnohé zvířecí mazlíčky se zaměřuje milánská módní značka For Pets Only. Její produkty pro kočičky a pejsky jsou originálního vzhledu, precizního ručního zpracování a z prvotřídních materiálů.

Z jejích produktů si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci, kteří chtějí, aby stejně tak trendy jako oni sami, byli i jejich mazlíčci. For Pets Only vyrábí oblečení, obojky, sponky, šperky, ale také kabelky. Značka velmi ráda pracuje s kameny z dílen značky Swarovski, nejen díky nimž vypadají všechny její výrobky luxusně.

Zamilujete si je vy i vaši čtyřnozí kamarádi, kteří ocení komfort a pohodlí, jež produkty For Pets Only mají. S blížící se zimou bychom neměli zapomenout na kvalitní tašku, ve které našeho zvířecího přítele budeme nosit. Ty od For Pets Only jsou vyrobeny z měkkého a vysoce hřejivého materiálu, navíc mají stylové barvy a design.

Majitelé psů ocení, že kabelky jsou velmi snadné na údržbu. Mají zpevněné dno a karabinu, za kterou se pejsek připne, aby byl v maximálním bezpečí. Nechybí ani praktické kapsy na několik nezbytností. V tuhé zimě lze dát do kabelky vak WARM ME UP, který je ze stejného materiálu, jeho vnitřní strana je však z měkounkého teplého plyše.