Phyris představuje unikátní péči o pleť díky aktivátorům SOMI

Veronika Lešková
11. Červenec 2018

Každý den se naše pleť musí potýkat s nepříznivými vlivy, které narušují její ochranou bariéru a zanechávají ji oslabenou, citlivou a náchylnou k dřívější tvorbě vrásek. Používáte speciální krémy a séra, ty však nefungují? Klíč k problému drží v rukou německá společnost Phyris, která vyvinula unikátní, klinicky ověřené aktivátory SOMI.

PHYRIS je německá profesionální kosmetika zaměřena na péči o pleť a najdete ji více než v 50 zemí světa. Produkty jsou vyrobeny v Německu v Augsburgu. Výroba je pod přísným farmaceutickým konceptem. Testy jsou prováděny na dobrovolnicích pod dohledem dermaloga. Kosmetika PHYRIS pečuje o Vaši pleť individuálně s ohledem na věk, typ a potřeby pleti. Díky svému širokému portfoliu a vysoce efektivní péči je vhodná nejen pro profesionální použití, ale i domácí péči.

Pleť se tak přirozeně brání, protože není na změnu připravena. Aktivátory PHYRIS SOMI zklidní pokožku, připraví ji na aplikaci vašeho krému, takže naplno využijete svoji kosmetiku a uděláte skutečně maximum v boji proti pleťovým bubákům. Kosmetika SOMI se perfektně hodí pro JAKOUKOLIV pleť.

THE SKIN CARE CONCEPT je jedinečný 3-fázový koncept starostlivosti o pleť zaručuje výsledky, které vidíte a cítíte okamžitě. Dlouhodobě prospívají k lepšímu vzhledu zdravé pleti. Fáze 1 Čištění pleti je jedinečný rituál starostlivosti o zdravou a čistou pleť. Fáze 2 Aktivace je SOMI srdce od PHYRIS. Fáze 3 Starostlivost je pro všechny typy pleti, podle věku, typu a aktuálního stavu pleti.

Vyberte si z výrobků SOMI srdce od PHYRIS, který je právě pro vás. Na trh představujeme unikátní tři výrobky, ze kterých si můžete vybrat. Termasomi GEL je pro optimálně hydratuje pleť, zabraňuje pocitu napjaté pleti a osvěží během letních měsíců. Sensisomi BALM vám aktivuje vlastní obranyschopnost pleti, zvyšuje toleranci dalších ingrediencí v pokožce, zklidňuje zarudnutí a podráždění, obnovuje rovnováhu pokožky. Ultrasomi FLUID vám aktivuje a urychluje buněčný metabolismus, posiluje a povzbuzuje buněčný metabolismus, zlepšuje účinnost dalších účinných látek a má okamžitý a dlouhodobý efekt. Užijte si profesionální kosmetiku a sestavte si svůj osobní 3fázový koncept ze širokého sortimentu výrobků PHYRIS.