PIANO NOBILE BAR CHATEAU MCELY NABÍZÍ ORIGINÁLNÍ KOKTEJLY

Redakce LUXUS.cz
13. Leden 2016
Chateau Mcely se pyšní novým barem v zahradním patiu. Je vystavěn v zámeckém designu a můžete z něj pozorovat krásný zámecký park. S tímto barem přišly také nové alkoholické i nealkoholické nápoje. Ochutnat můžete až 14 druhů ginů z celého světa a rumy vysoké kvality. Z nealkoholických nápojů doporučujeme vynikající ekologickou kolu, která je vyrobena z pravých kolových ořechů, obsahujících přírodní kofein.

Loni na jaře byl v Chateau Mcely představen první Signature Cocktail, který vzniknul na bázi bylinných esenciálních olejů ze zámecké laboratoře. V současné době jich v zámeckém baru můžete vyzkoušet celkem 9!

Originální koktejly obsahují esenciální oleje, zámecký pampeliškový med s rozmarýnem, rakytníkový sirup s tropickým kořením, levandulový sirup a samozřejmě bylinky ze zámecké zahrady.

Koktejly vám zručně namíchá Radim Habarta, člen České Barmanské Asociace a pravidelný reprezentant ČR na barmanských soutěžích u nás i v zahraničí. Radim je dokonce dvojnásobným finalistou Finlandia World Cup a vítězem několika profesionálních soutěží. Bar je otevřen každý den od 12 do 23 hodin či při velkých akcích dle dohody. 

Firemní články