Piknik je ta nejlepší kombinace pohody, relaxace a požitku

Veronika Lešková
09. Říjen 2018

Před osmi lety začali s prodejem kancelářských doplňků, více jak tři roky prodávají víno a příslušenství pro milovníky vína. Rádi cestují, věnují se turistice, mají rádi přírodu a milují dobré jídlo a víno. Jsou tak trochu požitkáři. Tak všechny tyto jejich záliby propojili v piknikování a vznikl e-shop picnictime.cz .

Na e-shopu vám budou kromě piknikového a campingového sortimentu přinášet formou článků postřehy a zážitky z pikniků. Rozhodli se, že pro vás budou vyhledávat nové zboží a trendy, aby mohli i vaše pikniky pozvednout v tu nejlepší kombinaci pohody, relaxace a požitku.

Luxusní piknikový koš WINDSOR s vybavením pro šest osob je vyroben z kvalitní pravé vrby. Vrbové proutí je produkováno ekologickým zemědělstvím bez použití chemie. Koš je laděn do přírodních tónů, včetně látkového polstrování v krémové barvě. Ke světlým tónům koše dobře korespondují úchyty z tmavě hnědé pravé kůže. Okolo celého koše je světlý konopný provaz, který po stranách slouží jako ucha na nošení koše.

Luxusní koš WINDSOR je prostorově velkoryse řešen, obsahuje termotašku na zip a termoobal na lahev, piknikovou deku, termosku a proutěnou krabičku s porcelánovými hrnečky. Stylový koš WINDSOR je ideální pro velkou rodinu nebo například jako narozeninový či svatební dar pro ty, kteří ocení jeho kvalitu a bohatou výbavu.