NEWS & ARTICLES

Pioneer představuje Hi-Res sluchátka pro náročné posluchače

ARTICLE BY

Uzavřená sluchátka Pioneer řady SE-MS tvoří zajímavou vstupní bránu do světa zvuku označovaného jako Hi-Res. Ve spojení s kvalitním zdrojem signálu zajišťují široký frekvenční rozsah, vynikající kvalitu reprodukce a odpovídající basový podkres v tradičním i bezdrátovém Bluetooth provedení.

Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Pioneer pro ČR, představuje uzavřená sluchátka SE-MS5T a SE-MS7BT. Tato precizně zpracovaná a pohodlná sluchátka typu Over-Ear jsou připravena odpovídajícím způsobem přehrát i vysoce kvalitní Hi-Res nahrávky, které jsou uloženy v kvalitě přesahující standard používaný pro ukládání hudby na CD.

Jejich náušníky jsou ergonomicky tvarovány tak, aby dobře těsnily a k uším se tak dostalo minimum zvuků z okolí. Hlavový most je obšitý luxusně působící imitací kůže a samotná sluchátka jsou vyrobena z kvalitních materiálů v hliníkovém designu.

Pioneer SE-MS5T jsou kabelová sluchátka, model SE-MS7BT umožňuje bezdrátový poslech s využitím Bluetooth a alternativní možnost použít přiložený kabel. Pevné připojení zajišťuje zachování nejvyšší možné kvality zvuku a velké 40 mm reproduktory poskytují potenciál frekvenčního rozsahu 9 Hz – 40 000 Hz.

Modely Pioneer řady SE-MS jsou pro uživatele pomyslnou vstupní bránou do světa Hi-Res. Lze je využít během cest, pro přehrávání hudby z mobilního telefonu nebo přenosného Hi-Res přehrávače a v domácích podmínkách pak vytěžit při kabelovém propojení maximální kvalitu reprodukce, kterou poskytují. Během mobilního využití oceníte také vestavěný mikrofon.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

BASYS CS
234706730
pech@basys.cz
Sodomkova 1478/8, Praha

Firemní články

Official Press Release

SLUCHÁTKA ROKU 2015 – PIONEER SE-MASTER 1

26.6.2015

Nejlepší technologie a japonské inovace se skloubily v čistém designu dynamických sluchátek Pioneer SE-MASTER1.
Pioneer a Onkyo Europe uvádí po pěti letech intenzivního výzkumu, vývoje a měření na trh svou vlajkovou loď, nejlepší sluchátka ve své historii.

Exkluzivní televizor Loewe bild 7 vstupuje na český trh

12.10.2016

BaSys, výhradní distributor produktů Loewe pro Českou republiku, před několika dny slavnostně představil luxusní Ultra HD televizor Loewe s označením bild 7. Při jeho návrhu a výrobě byly použity nové výjimečné technologie a nejkvalitnější materiály s exkluzivní povrchovou úpravou.

Řada televizorů Loewe bild 5 – víc než jen obraz a zvuk

26.5.2017

Společnost BaSys, výhradní distributor produktů Loewe, představuje na českém trhu řadu luxusních televizorů Loewe bild 5.

Nejvyšší řada televizorů Loewe bild 9: high-tech a umění

26.6.2017

Společnost BaSys, výhradní distributor produktů Loewe, představuje na českém trhu nejvyšší řadu televizorů této značky s označením bild 9. Design Bodo Sperlein vnáší do výrobků Loewe další dimenzi a dokazuje, že estetické prvky interiérového designu jsou dnes jedním z klíčových prvků domácí zábavy.

Bose a jeho reproduktory šířící zvuk do všech stran

29.9.2017

Značka Bose představuje ve světě akustiky významný pojem. Před několika měsíci představený audio systém domácího kina Bose Lifestyle 650 přišel s velmi malými reproduktory, které připomínají tvarem velkou rtěnku a šíří zvuk v celém jejich frekvenčním rozsahu do prostoru 360° kolem sebe. Jak toho inženýři v Bose dosáhli?

Pioneer představuje Hi-Res sluchátka pro náročné posluchače

5.12.2017

Uzavřená sluchátka Pioneer řady SE-MS tvoří zajímavou vstupní bránu do světa zvuku označovaného jako Hi-Res. Ve spojení s kvalitním zdrojem signálu zajišťují široký frekvenční rozsah, vynikající kvalitu reprodukce a odpovídající basový podkres v tradičním i bezdrátovém Bluetooth provedení.

QuietComfort 35 wireless headphones II

Co zahýbe trhem sluchátek v roce 2018?

7.2.2018

Poslední studie, kterou zveřejnili analytici z IDC, předpokládá v následujících letech nárůst prodejů sluchátek ročně o více než 58 %. Co jsou podle odborníků ze společnosti BaSys CZ, specialistů na audio a video segment, nejaktuálnější vlastnosti, které si budou hledat cestu k uživatelům v roce 2018?