NEWS & ARTICLES

Plánujete dovolenou a řešíte, kam s mazlíčkem? Třeba do jednoho z těchto hotelů

ARTICLE BY
DOG'S SERVICE

Dovolená, rodinná oslava, návštěva příbuzných nebo také nemoc, to jsou běžné životní situace, kdy řešíte problém, kdo se postará o Vašeho psího kamaráda. Právě takové problémy pomůže vyřešit DOG'S SERVICE – psí hotel rodinného typu s individuální péčí, který byl otevřen v roce 2012 s cílem poskytnout Vašim čtyřnohým kamarádům nadstandardní péči v příjemném prostředí s domácí atmosférou. Pro své hosty zde mají připraveno prostorné apartmá, oplocenou zahradu, bazén, pamlskový bar, pohádky do pelíšku a individuální zábavný program - např. plavbu na šlapadle po přehradním jezeře, sportovně laděné výlety na koloběžce KOSTKA MUSHING tzv. DOGSCOOTERING, nebo celodenní dobrodružné expedice v CHKO BRDY. Nenajdete zde žádné klece ani kotce 365 dní v roce! Nachází se na okraji obce Vrané nad Vltavou, 10 km jižně od Prahy, v blízkosti řeky Vltavy a nabízí celoroční ubytování pro malé, střední i velké mazlíčky.

Petland

Hlídání mazlíčků Petland loni otevřel první hotel v České republice pro drobná zvířata, jako jsou hlodavci, králíčci, plazi a ptáci. Své prvenství má i ve službách pro drobné mazlíčky – jako jediný nabízí kadeřnický salon pro dlouhosrsté králíčky a morčata. Základ Petlandu tvoří personál vzdělaný v oboru, tím pádem nabízí profesionální služby vysoké kvality, a to po celý rok. V roce 2011, kdy byl Petland založen, byl také jedním z prvních, kteří začali nabízet individuální hlídání psů a koček. To znamená, že počet hlídaných psů a koček je omezen na jedno zvíře, jen tak se mu dostává té nejlepší péče šité na míru. Psi a kočky jsou hlídáni u chůvy v její domácnosti, žádné kotce nebo klece pro psy a kočky v Petlandu nenajdete. Psi si naopak mohou dopřát psí masáž nebo terapii Dornovou metodou. Domů se vám pak vrací zvíře stejně odpočaté jako vy z dovolené. Kromě toho je možné využít služeb nápravy nežádoucího chování, sestavení jídelníčku nebo výcviku psů.

Psí salon Adyla Tre

"Jste-li náročným páníčkem svého čtyřnohého miláčka, jistě uvítáte exkluzivní služby psího salonu, hotelu a značkového obchodu ADYLA TRE, který se pyšní nově vznikající luxusní kolekcí skotských obojků a doplňků pro psy. Více o značce a salonu sídlícím v pražských Dejvicích naleznete na: www.psisalonadylatre.com nebo na facebookových stránkách Psí služby ADYLA TRE."

Zooservice

Jako jedna z prvních začala agentura Zooservice již v roce 2014 poskytovat služby spojené s péčí o domácí zvířata. Zatímco Vy se věnujete svým záležitostem, mohou Vaši mazlíčci zůstat ve svém domácím důvěrně známém prostředí bez vystavení stresu v důsledku nemilé změny. Rádi zajistí nejen venčení Vašeho psa v takové frekvenci a intenzitě, která odpovídá jeho potřebám a Vašim přáním, ale i to, aby procházka byla pro psa příjemná a zábavná. Součástí venčení může být například i trénink základní poslušnosti. Zooservice nabízí kromě péče v řádu jednotlivých hodin i často využívanou celodenní péči s přespáním. Psi pak mají náležitý dohled a dostává se jim adekvátní pozornosti.
Mnohé studie dokládají, že na změnu prostředí jsou kočky velmi citlivé, a proto je jim nejlépe doma. Během návštěv jsou kočičky nakrmeny, pomazlí se s nimi, dopřejí jim dostatek podnětů, aby se nenudily. Samozřejmostí je pravidelné čištění kočičího WC. V nabídce služeb je i kompletní servis pro ostatní Vaše zvířecí kamarády: králíky, morčata, křečky, ptactvo, plazy, želvy.
Zooservice se řídí mottem: Přistupovat ke každému zvířeti jako k individualitě s vlastním životním příběhem a povahou.

Hotel pro kočky Miacis

Hotel pro kočky Miacis je znám maximální vstřícností ke klientům, včetně „služeb na klíč“, kdy si kočičky u majitele vyzvednou a dle přání klientovi také přivezou. Ceny za dopravu jsou naprosto bezkonkurenční!
Každé kočičce se zde věnují s maximální láskou a profesionalitou a se zkušenostmi získanými více než dvaceti lety profesionálního chovatelství. Kočičkám v hotelu dopřávají dostatek volného pohybu jak v herním prostoru, tak v prostorných venkovních voliérách. Zaslouží si vaše kočičky něco extra? Pak je tu k dispozici sofistikovaná lázeňská péče spojená s aromaterapií.
Je vaše kočička po operaci či má zdravotní handicap a vy přesto potřebujete odcestovat? Pak vám nabízí speciální službu, ve které za vás absolvují kontroly na veterině a o kočičku budou šetrně pečovat i v noci.

Canis Cattus

Agentura Canis Cattus se zabývá individuálním hlídáním zvířat bez kotců, v prostředí co nejvhodnějším a nejlepším pro hlídané zvíře. Ať už se jedná o psa, kočku, králíka, drobného hlodavce nebo i plaza, jsou schopni zajistit hlídání na neomezenou dobu. Agentura nabízí tři druhy služeb – hlídání zvířete u hlídače, hlídání zvířete u majitele a venčení. Všechny tyto služby vykonávají zaměstnanci agentury, kteří mají kladný vztah k zvířatům a umějí se o ně perfektně postarat.
V případě venčení je možné si objednat pouze jedno vyvenčení či naopak dlouhodobé, dle potřeb majitele. Hlídání u hlídače doma probíhá v režimu, na který je zvíře zvyklé z domova a který majitel nahlásí agentuře. Agentura taktéž nabízí hlídání u majitele doma, to je vhodné např. při větším počtu psů, pro nemocná zvířata nebo pro kočky, které nerady mění prostředí. U koček je taktéž možnost návštěv, kdy pracovník agentury navštíví kočku doma, jednou i dvakrát či třikrát za den. Agentura po celou dobu hlídání posílá majitelům fotky a informuje je o hlídaném zvířeti, a to buď emailem, nebo SMS. Agentura je schopna zajistit hlídání či venčení neprodleně. V Canis Cattus budete mít jistotu, že o Vaše zvíře bude dobře postaráno.

Hotel pro kočky Mikeš

Před patnácti lety byl založen malý rodinný hotel, který si zakládá na individuálním přístupu ke každé kočce. Jeho cílem je, abyste na dovolenou odjížděli s pocitem, že o Vaši kočku bude perfektně postaráno. V hotelu mají ohromnou radost z velkého množství spokojených zákazníků, kteří mu plně důvěřují a pravidelně jeho služeb využívají. Kočky mají možnost využívat výběhu, prolézaček, škrabadel, odpočívadel a vodních fontánek. Nabízí i dopravu koček, pokud je do hotelu majitel nemůže dovézt osobně. Před pobytem je možné si přijít hotel prohlédnout, aby se zákazník ujistil, že zde bude o kočičku postaráno jako o vlastní.

VIP Cats

Hotel pro kočky VIP Cats je unikátní v mnoha směrech. Na rozdíl od většiny kočičích hotelů tu nemají žádné boxy, ani klece. Kočičky jsou ubytované v krásných, stylových, prostorných pokojích s velkými prolézačkami, luxusními kovanými postýlkami a miskami. V pokojích nechybí ani kočičí tráva, kočičí fontánka, hračky, typ záchůdku se vždy volí dle zvyku kočky. Všechny pokoje mají okna k sousedům, většina pokojů má navíc okna do zahrady, takže o vizuální zážitky kočičích návštěvníků je postaráno. Nabízí také unikátní možnost pro majitele - sledování kočičky pomocí web kamer na pokojích. Pobyt ve VIP Cats je all inclusive - kvalitní rozmanitá strava (granulky, konzervy, kapsičky a paštiky) od renomovaných výrobců je v každodenním menu kočičích hostů. Samozřejmostí je taktéž péče o srst, podávání léků nebo koupání bezsrstých klientů. V případě nutnosti se o zdraví kočiček postará smluvní veterinář, který se nachází jen kousek od hotelu.

VIP Pets

Může být i Váš psí mazlíček V.I.P.? Ano! V luxusním 5* hotelu a školce pro psy V.I.P. PETS. V tomto hotelu se dbá na individuální přístup. Hotel nabízí 22 prostorných pokojů pro malá plemena a 11 pokojů pro velká plemena. Pro svého pejska si tedy zarezervujete samostatný pokojík, který je vybaven postýlkou, mističkami, koberečkem, dekoracemi a květinami, tak, jak to pejsek zná z domova. Pokud máte více pejsků, mohou bydlet společně. Každý den v hotelu se řídí harmonogramem, aby si pejsek rychle zvykl na nové prostředí, kolektiv lidí a pejsků, cítil se bezpečně a pobyt si co nejvíce užil. Aktivity střídá v pravidelném režimu odpočinek na pokoji. Samozřejmostí je krmení v pravidelnou dobu a neustále čerstvá voda ve vlastní misce. K dispozici jsou pejskům 4 oddělené travnaté venkovní výběhy s překážkami, 3 vnitřní herny s prolézačkami, výcviková hala o bezmála 500 m2 a perličkou je mělký venkovní bazén s pozvolným vstupem, ve kterém bez problémů může dovádět i ten nejmenší pejsek. Specialitou V.I.P. Pets jsou on-line kamery na pokojích, kdy může majitel sledovat svého mazlíčka 24 hodin denně kdekoli na světě na mobilním zařízení. O pejska je postaráno od A až do Z a důkazem jsou spokojení klienti, kteří se do hotelu stále rádi vrací.


AUTOR ČLÁNKU