Plánujete luxusní cestu do zahraničí? Pomůže vám Inspiration Travel

Redakce LUXUS.cz
10. Červenec 2018

Pokud byste rádi vyrazili na netradiční luxusní dovolenou, ale stále nevíte kam, nebo s jakou společností, pak to zkuste s Inspiration Travel. Ta byla založena v roce 2006 a její hlavní náplní je připravování a realizace luxusních privátních cest na míru do celého světa. A jak už samotný název napovídá, v portfóliu firmy naleznete výjimečné ubytování  po celém světě s jedinečným programem a zážitky, které jsou připravované s péčí a s garancí kvality vybraných zahraničních partnerů společnosti.

Inspiration Travel čerpá z vlastních zkušeností po cestách do daných destinací, dle nichž také sestavuje nabídky. Spolupracuje s nejlepšími partnery po celém světě, kteří znají v lokalitách každý kout a službu. V kanceláři pak vznikají finální koncepty a detaily k jednotlivým ubytováním. Samozřejmostí je prověřování recenzí, okolí a vzdálenosti.

Firma nenabízí katalogové zájezdy, ale poskytuje výlety do nejzajímavějších destinací, nadstandardní služby, snaží se splnit veškerá přání klientů. Špičková kvalita a profesionalita služeb společnosti ji odlišuje od konkurence. Důležitá je také vášeň k cestování provozovatelů, která je motivuje k tomu, aby vaši cestu plánovali s takovou péčí, myšlenkou a pozorností, jako by byla jejich vlastní.

Pokud se rozhodnete využít služeb Inspiration Travel, stačí jen napsat e-mail, kde sdělíte, kolik vás pojede, jakou jste vybrali destinaci, v kterém termínu a na jak dlouho, co byste v dané lokalitě chtěli vidět a dělat, co od výletu očekáváte a jaký je váš rozpočet. Firma vám následně obratem zašle veškerou nabídku, nápady a rady a předběžnou cenovou kalkulaci. Po vašem odsouhlasení zajistí ubytování, letenky, průvodce, pomůže s pojištěním a dalšími důležitými náležitostmi a vy už se jen můžete začít těšit na báječnou luxusní exotickou dovolenou.