Pleť potřebuje v zimě chránit, s produkty Le Chaton to není žádný problém

Redakce Luxus.cz
01. Únor 2017
Čtenost článku je: [?]
V zimě naše pleť trpí. Je proto třeba věnovat jí dostatek péče, aby na ní tuhé mrazy, ostrý vítr a výkyvy teplot nezanechaly následky. Le Chaton nabízí hned několik produktů, které Vaší zkoušené pleti pomohou.

Maska Calmé M je vhodná pro citlivou a podrážděnou pleť. Účinné biologicky aktivní látky zvyšují detoxifikaci pleti, omezují tvorbu erytému (zčervenání), pocity svědění a pálení a chrání DNA před poškozením. Maska je velmi účinná také při zpomalení stárnutí citlivé zralé pleti. Její složky zlepšují pevnost a pružnost pleti. Aktivními složkami jsou tuk z kozího mléka, dezodorizovaný kukuřičný olej, rostlinný extrakt Boswellia serrata a Physalis, alfa-bisabolol (účinná látka z kůry brazilského stromu Candeia) a extrakt z květu Leknínu.

Pleť regeneruje a vyživuje Noční krém s arganovým olejem. Krém obsahuje významné antioxidanty, vitamíny A i E, které chrání pleť před stárnutím. Arganovový olej obsahuje vysoké množství tokoferolu, karoten, esenciální mastné kyseliny a vitamín A. Je používán při léčbě kožních onemocněních, ekzémech, akné a popáleninách. Olej je sklízen a zpracováván manuálně pouze v Maroku, proto je vzácný a právem je nazýván marockým tekutým zlatem. Krém je vhodný pro suchou a citlivou pleť, užívat jej mohou muži.

Provoněná kompozice, která rychle a účinně zjemní pleť, to je Pleťový balzám s vůní. Přípravek je vhodný pro každodenní ošetření jak rtů, tak přesušených míst pleti i pokožky. Výborný je i pro extrémní klimatické podmínky. Balzám, který je vhodný i pro muže a děti, navíc příjemně voní a Vaší pleti navodí tu pravou pohodu.

Kosmetika Capri

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Kosmetika Capri

Soutěže společnosti