PLEŤOVÉ OMLAZUJÍCÍ SÉRUM PLATINE S OD LA CHEVRE S KOZÍM KOLOSTREM

Eva Bicanová
30. Říjen 2015
Čtenost článku je: [?]
Seznamte se s prvním kosmetickým prostředkem na světě, který zpomaluje stárnutí pleti a urychluje obnovení pokožky. Jedinečná lehká emulze hydratuje, zpevňuje a chrání pleť před působením stresu.

Díky obsahu antioxidantů, mléčných peptidů, Boswellie, kyseliny hyaluronové a panthenolu zklidňuje, hydratuje a omezuje stárnutí pleti. Kozí kolostrum, avokádový olej a esenciální mastné kyseliny podporují regeneraci buněk a napomáhají rychlému hojení. Pleťové Omlazující sérum s 24 hodinovým kozím kolostrem obsahuje vysoké množství přírodních komplexů, které splňují požadavky moderní anti-ageing péče. Viditelný efekt omlazení pleti se dostaví do 4-6 týdnů při pravidelném používání.

Pokožka je projasněná, hebká, barevně sjednocená a kontury obličeje jsou pevnější a výraznější. Hlavní účinnou látkou v séru je kozí kolostrum, které obsahuje bioaktivní látky nezbytné pro růst. Tyto látky chrání před vznikem zánětlivých onemocnění a napomáhají hojení a obnově tkání. Klinické studie jasně dokazují významný vliv růstových faktorů obsažených v kolostru na kvalitu pokožky. Ve světě nejsou na trhu s kosmetickými prostředky nabízeny prostředky s obsahem přírodního růstového faktoru z kozího kolostra. Je vhodná pro všechny typy pleti.

Kosmetika Capri

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Kosmetika Capri

Soutěže společnosti