Podarujte své blízké některou z úžasných vůní

Redakce
13. Prosinec 2017
Čtenost článku je: 14409 [?]
Není snad člověka, který by neměl rád kvalitní vůně. Abychom Vám ulehčili dlouhý čas strávený nad výběrem té pravé vůně v parfumerii, přinášíme vám v našem článku několik tipů na ty skutečně úžasné!

Jednou z nich je vůně Kenzo World značky KENZO, která se stane vaším třetím okem. Její flakon má totiž originální flakon ve tvaru oka, které je pro KENZO tak typické. Tato květinová vůně, která byla uvedena na trh loňského roku, vás zahalí jemným závojem. Díky ní budete hravá a jiskřivá. S prvním přivoněním vás Kenzo World okouzlí spojením pivoňky a červených bobulí. V jejím srdci je aroma jasmínu, který je v některých kulturách ceněn pro své afrodiziakální účinky. V závěru se připravte na jedinečnou vůni krystalů Ambroxanu, jež vůni dodávají nezaměnitelnou jiskru.

KENZO má také neotřelé vůně pro muže. Jednou z nich je Kenzo Pour Homme. Svým nositelům zamotá hlavu spojením kontrastních tónů, nabije je energií a dodá jim pocit jedinečnosti. Pokud si myslíte, že spojení růže a jasmínu nejde dohromady, vůně Kenzo Pour Homme Vás přesvědčí o opaku. Kenzo Pour Homme je k dostání jako toaletní voda, deodorant a deostick. Ve všech vás uchvátí jedinečný svět vůní v čele s citronem, bergamotem, šalvějí, mahagonem a mořskými tóny, které se promítají i do designu v modrém provedení. V srdci vůně je aromatický muškátový oříšek, sladká broskev a květinové tóny, které doplňuje jalovcová bobule, kmín, borovice a orris kořen. Její mužný základ tvoří dřevité tóny, kterým podlehnete nejen vy, ale i vaše okolí.

Na první pohled i přivonění je výjimečná vůně Thierry Mugler Aura, novinka letošního roku. Svoji inspiraci našla v samotném tlukoucím srdci přírody. Jejím cílem je vyzdvihnout vaši krásu a nebezpečně přitažlivou auru. Na této dřevité aromatické vůni pracovali hned čtyři přední parfuméři, což je na výsledku poznat, je totiž dech beroucí. Když si přivoníte k parfémované vodě Thierry Mugler Aura, vzpomenete si na procházku lesem, na zeleň trávy a svěží vzduch. Již zmíněné dřevité noty se v ní propojují s vůní květu pomerančovníku, aromatem rebarbory a sladkým nádechem vanilky, jež vám vykouzlí úsměv na rtech.

Nespoutanou eleganci a touhu, špetku důvtipu a hravosti představuje vůně Carolina Herrera Good Girl. Je jako stvořena pro dívky a ženy, které mají své světlé i stinné stránky. Jsou samy sebou, milují výzvy a dobrodružství. Jejich přirozená elegance a smysl pro styl je pro všechny inspirativní. Vůně má originální kompozici, v níž se propojují klasické tóny s netradičními akordy. Carolina Herrera Good Girl voní po lahodné kávě a troše mandlí. Harmonickou souhru vytváří bohatá vůně jasmínu a kakaa, které jsou doplněné jemnými květinami. Tento parfém podtrhne Vaši ženskost, půvab a přirozenou eleganci.

Elnino.cz