Podmanivější než kdy jindy: Chloé l´Absolu de Parfum

11. Leden 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17942

Módní dům Chloé vytvořil svůj okamžitě rozpoznatelný podpis za méně než pět let. Prostřednictvím šik a svěžích destilací tkají parfémy stejnojmenné řady svůj příběh kolem téhož květu: růže. Tato královna květin je u Chloé rozvrstvena do čtyř jemných variací. Každá z těchto variací pohlcuje záblesky úsvitu, stejně tak i záhadu noci. Vytváří zvláštní rozárium, v němž okvětní lístky flirtují se svěžestí, grácií a sofistikovaností Chloé.

l´Absolu de Parfum je oslavou desetiletého výročí ikonické vůně Chloé. Vůně je plna neodolatelných esencí, které klíčový rys Chloé ještě zintenzivňují. Jejím autorem je parfumér Michel Almairac, který je také tvůrcem první vůně Chloé.

Chloé Absolu je dřevitá květinová vůně. Jedná se o jemnější a poněkud sofistikovanější verzi Eau de Parfum Chloé. Intenzita a hloubka damašské růže, která je již obsažená v původní vůni, je zde zvýrazněna a kombinována s výtažkem z růže stolisté. Charakter jí přidává pačuli, v pozadí je něžná a sametová vanilka.

Jemný jantarový nádech parfému se dokonale doplňuje s barvou kovové plakety na flakonu, jež má tentokrát zlatavé tóny. Béžová stuha odpovídá odstínu parfému a je pro příležitost této limitované edice výjimečně tkaná zlatou nití.

Galerie