Podzimní novinky od Mercedes-Benz

Redakce Luxus.cz
15. Listopad 2016
Čtenost článku je: 14187 [?]
Pro podzimní dobu si Mercedes-Benz přichystal mnoho novinek, z nichž Vám alespoň některé představíme.

První z nich je přírůstek v E třídě. Jedná se o elegantní kombi s výbavou nových bezpečnostních prvků, které Vás ohromí. V této v pořadí již šesté generaci kombi se snoubí dekády bouřlivého vývoje s inovacemi, jakými jsou nové systémy Mercedes-Benz Intelligent Drive v příplatkové výbavě, které zahrnují asistenta řízení DRIVE PILOT, světlomety MULTIBEAM LED nebo dálkového parkovacího asistenta.

Nová E třída přináší prostor o 1820 litrech s tou nejnovější technologií. Elegantní linie ukrývají revoluční systém PRE-SAFE Impuls, který v případě nehody automaticky posouvá řidiče či spolujezdce do středu vozidla a také systém PRE-SAFE Sound, který chrání lidský sluch v případě nehody. Sportovní podvozek s přímým řízením ve standardní výbavě zajišťuje vynikající agilitu, za příplatek je podvozek s adaptivním tlumením, díky němuž si můžete nastavit tlumení od dynamického po komfortní.

O živý a nebojácný přírůstek v podobě GLC 43 4MATIC kupé se také rozrostla rodina AMG. Je kombinací sportovní energie a vytříbeného designu. Toto vozidlo disponuje výhodami SUV, jakými je variabilita interiéru či pohodlná jízda. Navíc se auto dokáže přizpůsobit různým typům vozovek díky inovativní technologii AIR BODY CONTROL, a to za 60 milisekund. Pokud máte rádi intenzivní zvuk motoru, můžete si připlatit za jízdní programy "Sport" a "Sport Plus", v nichž zní motor ještě výkonněji.

Protože v Mercedesu neustále usilují o maximální usnadnění života, vznikla služba Mercedes me connect, kdy v případě poruchy nebo nehody systém odešle potřebná data na správná místa. Systém Vás sám vyzve k sjednání servisní prohlídky, zavolá asistenční službu a dokáže i vzdálenou diagnostiku. Pro třídu V dokonce ovládá i nezávislé topení.

Bližší informace o nabízených vozech naleznete na www.mercedes-benz.com.

MERCEDES-BENZ

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže