PODZIMNÍ SETKÁNÍ DÁMSKÉHO COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUBU

Michal Hutta
13. Říjen 2014
Čtenost článku je: [?]

-          Život nápadům, aneb Když jdou ženy za svou vizí

Podzimní setkání se již počtvrté propojilo s projektem Život nápadům od společnosti GE Money Bank. Dále se pak v rámci komorního odborného setkání představil Evžen Cekota, uznávaný kouč a lektor s tématem emoční kondice. Přítomným dámám prozradil jednoduchou radu, jak si navodit dobrou náladu: „Nemluvte o stresu.“

Setkání klubu bylo zahájeno zakladatelkou klubu Helenou Kohoutovou. Ta uvedla důvody, proč se ženy setkávají a vytvořila tak jistý můstek k uvedení tématu toho večera. Setkání s podtitulem „Když jdou ženy za svou vizí“, přivítalo v křeslech hned několik zajímavých osobností různých profesí. Ten večer zde hostem byla Jaroslava Dušková, která se pohybuje v oboru, z něhož má většina lidí strach, a přesto má smysl pro humor, v patologii. Hovořila mezi jiným i o tom, jak na patologii neskončit. Jde o renomovanou patoložku a badatelku v oblasti cytopatologické a histopatologické diagnostiky, endokrinologie a analýzy obrazu na 1. KF UK, patří mezi 20 členů světové cytologické organizace International Academy of Cytology.

Dalším čestným hostem byla produktová designérka, jež se zaměřuje na průmyslový design, Anna Marešová. Do povědomí široké veřejnosti se dostala díky sérii erotických pomůcek, které navrhla. Vystudovala produktový design na Fakultě umění a designu na Univerzitě v Ústí nad Labem a britskou University of Derby. Za svou práci získala již celou řadu ocenění.

Pro všechny přítomné hosty bylo i tentokrát uchystán bohatý doprovodný program. Jaroslava Procházková představila novou módní kolekci „BLUE IS POSSIBLE“ uvedenu na veletrhu „The MAGIC“ v Lad Vegas. Modelky byly nalíčeny přírodní dekorativní kosmetikou ZUI a učesány salonem Avenue. Zajímavostí byly i české ručně vyráběné šperky JK Jewels nebo kosmetika Dr. Enter. Pochutnat jste si mohli na s láskou připravených paštikách Poezie, měli rovněž možnost ochutnat ethno catering družení InBáze a vegetariánské maso Aspius nebo domácí pomazánky z Restaurace Katakomby. K degustaci zde byly i čaje Dilmah a křišťálová voda Aqua Angels z islandského ledovce, pražená kukuřice Canchita nebo CheeseSpectrum s jejich skvělými sýry. Jako zpestření byl během večera vystaven automobil edice Volvo Ocean Race. Dobročinný bazar proběhl v prospěch sdružení InBáze, která pomáhá cizincům se začleněním do společnosti.

www.helas-ladies-club.cz

AGENTURA HELAS

Galerie

  • 0
  • 1

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

AGENTURA HELAS

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže