Soutěž
Konec soutěže
20. 12. 2019 20:00
Celková cena výher
4350 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Alchymist Grand Hotel and Spa
Web

Alchymist Grand Hotel and Spa sídlí v původním Domě U Ježíška, jehož historie se odvíjí již od roku 1517. Hotel disponuje 46 luxusními pokoji a apartmány, ve kterých naleznete veškeré pohodlí, zážitek umocní atmosféra barokního paláce. Do hotelu mohou zavítat i hosté, kteří vyhledávají unikátní místo pro odpočinek nebo gastronomické speciality. 

Alchymist Suite - Living room

Alchymist Suite - Living room

Ecsotica Spa nabízí široký výběr procedur a masáží, relaxaci si můžete dopřát v Klubu Zdraví s bazénem či saunou v gotických sklepeních. Rituály si lze vychutnat formou odpočinku v sedmi místnostech, z nichž každá je určena pro specifickou proceduru. Páry mohou využít pohodlí Couple treatment room a oddat se relaxaci společně. Lázně jsou dekorovány v indonéském stylu a profesionální péči zajišťují terapeutky z Bali.

Aquarius restaurace

Aquarius restaurace

Pro milovníky kulinářských zážitků je zde Aquarius Restaurant, perfektní místo pro romantickou večeři ve dvou nebo setkání přátel. V menu najdete pokrmy ovlivněné italským temperamentem pana majitele, speciality kombinující francouzskou i českou kuchyni pod vedením šéfkuchaře Františka Mizerovského. To vše naleznete jen několik kroků od Karlova Mostu, v samém srdci Malé Strany. Nejen v letních měsících si lze vychutnat oběd či večeři, nebo jen kávu či sklenku vína v prostředí skrytého nádvoří, v létě s dech beroucí květinovou oázou, v zimě atmosféru umocňuje vánoční výzdoba v popředí s unikátním betlémem pana majitele. Pro milovníky komorního prostředí je zde Café Barocco Veneziano, skvělé místo pro posezení například u šálku horké čokolády. V kavárně si můžete vybrat z široké škály našich domácích Alchymist pralinek, které hosté nachází každý večer i na svém polštáři.

Aquarius Restaurant, perfektní místo pro romantickou večeři

Aquarius Restaurant, perfektní místo pro romantickou večeři

Stálé menu restaurace doplňují i sezónní tematické nabídky, nyní je aktuální vánoční a silvestrovské menu. Specialitou, kterou naleznete v našem vánočním výběru, jsou šneci. Překvapivě původně tradiční pokrm, oblíbená lahůdka za první republiky. Oživujeme tuto starou tradici v kombinaci s tím nejlepším, co nabízí moderní kulinářské umění našeho týmu.

Couple Treatment Room

Couple Treatment Room

Nejnovější součástí Alchymist Luxury Group se stala Baráčnická rychta, spojená s hotelem zahradou, která rozšířila služby o prostorný unikátní sál Prague Hall a českou restauraci. Tato budova je neodmyslitelně spjatá s malostranskou historií a kulturou. V restauraci se podávají tradiční české pokrmy a k nim samozřejmě pivo jako křen. Sál s kapacitou až pro 200 osob byl kompletně zrekonstruován a nově otevřen v květnu letošního roku pro pořádání akcí a událostí nejrůznějšího zaměření od svateb až po korporátní setkání či společenské akce. Je dekorován originálními tapetami, které znázorňují starobylou Prahu.

Ecsotica Spa Restroom

Ecsotica Spa Restroom

Soutěží se o balíček pro jednu osobu:

II. POHÁDKOVÉ ODPOLEDNE V ALCHYMISTU

Jen několik kroků od Pražského hradu a Karlova mostu, v samém srdci Malé Strany, se nachází Alchymist Grand Hotel & Spa. Vstupte a vychutnejte si čarovnou atmosféru tohoto jedinečného prostředí. Vaše pohádkové odpoledne právě začíná...

 

Balíček obsahuje:

  • Skleničku Alchymist sektu s čerstvou jahodou na uvítanou

  • Osvěžující exotické ovoce

  • Zapůjčení nadýchaných županů a osušek

  • Hodinovou relaxaci v Ecsotica Klubu Zdraví, v unikátním gotickém sklepení s bazénem osvětleným křišťálovým lustrem, saunou a posilovnou

  • 90minutovou masáž dle Vašeho výběru od profesionálních a zkušených terapeutek

  • Šálek čaje ze speciální wellness kolekce

  • Tříchodové menu dle vlastního výběru připravené šéfkuchařem Františkem Mizerovským včetně vína doporučeného našim sommeliérem, minerální vody a kávy nebo čaje v Aquarius Restauraci


Rezervujte si již nyní svoje pohádkové odpoledne za cenu 4.350 Kč na osobu na emailu spa@alchymisthotel.com
Balíček Pohádkové odpoledne je platný pro rok 2019. Nevztahuje se na období Vánoc a Silvestra a Valentýna. Tento balíček nelze kombinovat s žádnými dalšími nabídkami nebo slevami.

Unikátní gotické sklepení s bazénem osvětleným křišťálovým lustrem

Unikátní gotické sklepení s bazénem osvětleným křišťálovým lustrem

Tato soutěž již skončila

Výherci

Žaneta Š******, Most
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Alchymist Grand Hotel and Spa