Pohodlí a osvěžení s oceněním za design

Veronika Lešková
04. Červenec 2018

Výrobníky perlivé vody značky SodaStream se už staly nedílnou součástí většiny domácností u nás. Modelová novinka, designový SodaStream Spirit Black&White může být ozdobou interiéru, aby byla vždy s osvěžením po ruce.

Přípravu domácích bublinek totiž zjednoduší revoluční systém uchycení lahve bez nutnosti šroubování, díky čemuž obsluhu výrobníku zvládnou i děti. Zjednodušené ovládání sycení pomocí tlačítka umístěného na horní straně přístroje a počtem stisknutí lze lehce regulovat intenzitu naperlení. Výrobník také pracuje na mechanickém principu a na jeho provoz tak nejsou potřeba žádné baterie ani síťové připojení. Bombička s potravinářským plynem, která je součástí balení a lze ji snadno vyměnit za naplněnou v blízkém obchodě, vystačí na přípravu přibližně 80 litrů perlivé vody.

SodaStream Spirit Black&White je skvělý designový funkční přístroj, dokládají hned dvě ocenění. Obdržel cenu Red Dot Award: Product Design 2017 a druhým je vítězství v testu výrobníků perlivé vody nezávislé spotřebitelské organizace dTest. Vítězem testu se s celkovým 75 % skóre. Model SodaStream Spirit je v současné době nejlepší alternativou k nákupu balené vody z obchodu především vzhledem k množství vody, kterou je přístroj schopen nasytit z 1 gramu plynu CO2.