Pokračování úspěšné limitované edice OFF- WHITE x RIMOWA

Redakce Luxus.cz
29. Říjen 2018

Po výjimečně úspěšném debutu z června letošního roku spojily společnost RIMOWA a italská streetwearová značka OFF-WHITEkreativce Virgila Abloha znovu své síly. Nyní přinášejí novou exkluzivní kolekci průhledných zavazadel, které jsou vyrobeny v limitovaném počtu. Kufry OFF-WHITE x RIMOWA jsou již nyní v prodeji ve vybraných obchodech RIMOWA a OFF-WHITE a také on-line na rimowa.com.

Značka OFF-WHITE si zakládá na ironickém přístupu k módě, což dokazuje také spolupráce se společností RIMOWA. Forma zavazadla sice vychází z klasického polykarbonátového modelu RIMOWA Essential, kufr je však zcela průhledný a pro zachování transparentního efektu bez podšívky. Namísto toho vnitřní prostor rozčleňuje zabudovaný systém Flex-Divider v černé nebo bílé variantě nesoucí typické šipky a pruhy OFF-WHITE.

Nechybí rovněž bavlněné pytlíky s nápisem Miscellaneous pro jednoduché a efektivní balení a obaly na kufry. Každý kufr je vybavený tichým systémem koleček Multiwheel, TSA kombinačními zámky a průhledným polykarbonátovým pouzdrem se sadou náhradních koleček v oranžové barvě. Novinkou je upevňovací popruh přes kufr.

Zámky a teleskopické rukojeti zavazadel nesou nápisy odkazující k vizuálnímu jazyku značky OFF-WHITE a společně s transparentním designem nabízejí odlehčenou reakci na současnou diskuzi na téma soukromí a anonymity.  

 

K uvedení kolekce došlo začátkem října na prvním ročníku festivalu Hypefest lifestylového on-line magazínu Hypebeast, který se konal v newyorském Brooklynu. Exkluzivní třetí kufr OFF-WHITE x RIMOWA s názvem Personal Belongings vychází z modelu RIMOWA Original a je vyrobený z hliníku. Uvedený do prodeje bude exkluzivně on-line na rimowa.com, a to pouze v USA.

 

 

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor