POMELLATO 2013

Michal Hutta
15. Červenec 2013
Čtenost článku je: 17010 [?]

Letošní kolekce je tradičně ztělesněním nezaměnitelného stylu značky Pomellato. Ty nejúspěšnější kolekce jsou doplněny o nové interpretace a kreativní variace.

 

CAPRI

Kolekce Capri, která oslavuje barvy Středomoří, představuje zcela nový odstín: levandulový jadeit. Fialovou barvu tohoto kamene ještě více umocňuje záplava ametystů, zasazených do růžového zlata. K dostání v podobě náušnic, prstenu a náhrdelníku.

 

Prsteny CAPRI - 54 600 CZK Prsten CAPRI - 245 700 CZK

 

 

GOLD

Nové šperky z exkluzivní kolekce Gold si pohrávají s motivem prořezávaného povrchu. Nápadné náušnice unikátního tvaru z matného růžového zlata odhalují tu nejextrovertnější a nejsmyslnější stránku ženskosti. Náhrdelník, taktéž z matného růžového zlata, je nepravidelnou kompozicí odkazující na ikonické řetízky Pomellato.

Řetízek GOLD - 260 000 CZK

 

VICTORIA

Pro výraznou kolekci Victoria jsou typické prořezávané povrchy a výběr vzácných neobvyklých materiálů. Prsteny jsou vždy z růžového zlata a mají předimenzovaný oválný tvar se zkosenými rohy a korunkou z černých diamantů. Dramatický předimenzovaný kříž z prořezaného gagátu lze zavěsit na černou šňůrku nebo na klasický zlatý řetízek Victoria s protaženými oválnými články

Křížek VICTORIA - 77 800 CZK Náhrdelník VICTORIA - 218 700 CZK

 

NUDO

Tento nezaměnitelný nadčasový prsten se stal ikonou značky Pomellato. Širokou barevnou paletu nyní nově doplňuje sky topaz. Svým modrým odstínem připomíná akvamarín, v porovnání s ním je však o něco světlejší a exotičtější.

Prsteny NUDO - 56 200 CZK, 44 500 CZK, 56 200 CZK

 

TABOU

Celá tato kolekce je o tajemných a vášnivých barvách. Letos Pomellato představuje její novou exkluzivní verzi – Tabou Extreme za použití emeraldů, rubínů, modrých safírů a diamantů. Klasickému prstenu Tabou dominuje velký centrální kámen, jehož krásu umocňují drobné drahokamy ve stejném tónu.

Prsten TABOU - 379 800 CZK

 

TANGO

Drahocenná kolekce Tango je charakteristická diamanty nepravidelně zasazenými do speciálně upraveného černěného stříbra. V kolekci působí náramky s velkými oválnými články posetými hnědými nebo bílými diamanty mnohem mladistvěji. Jsou totiž doplněny o řetízky z menších článků zakončených sponou na jedné a diamantovým přívěskem na druhé straně. Předimenzované články se opakují také na prstenech z růžového zlata a stávají se jejich centrálním motivem. Jsou dostupné ve dvou verzích: s hnědými nebo bílými diamanty zasazenými do černěného stříbra.

Prsteny TANGO - 896 000 CZK, 457 600 CZK Náramek TANGO - 912 600 CZK

 

Šperky Pomellato jsou k dostání exkluzivně v klenotnictvích HALADA - Pařížská 7, Praha 1 a Stará Louka 28, Karlovy Vary.

www.halada.cz

 

HALADA JEWELLERY