Poslední rytíř, zatím nejlepší Transformers vůbec

Redakce Luxus.cz
16. Říjen 2017
Máte-li rádi akční filmy, neměli byste si nechat ujít letošní novinku Transformers: Poslední rytíř. Společnost Biosonic tento americký snímek od konce října nabízí také ve formátu 3D na Blu-ray. Kromě filmu samotného obsahuje také několik zajímavých bonusů.

O tomto filmu, který režíroval Michael Bay a produkoval Steven Spielberg, se mluví jako o „zatím nejlepším Transformers vůbec“. Největší hrdina se náhle promění v nejničivější hrozbu, když se Optimus Prime rozhodne zachránit Cybertron na úkor Země. Poslední záchranou je Bumblebee a Cade Yeager (Mark Wahlberg), kteří se mu musí spolu s Autoboty postavit na odpor a v gigantické bitvě zachránit lidstvo před naprostým vyhlazením!
Magic Box

Magic Box

Kromě Marka Wahlberga zde hrají Laura Haddock, Gemma Chan, Isabela Moner, Anthony Hopkins nebo John Goodman. České hlasy hercům dodali například Marek Holý, Ladislav Županič či Igor Bareš. Zajímavostí je, že s rozpočtem 260 miliónů dolarů jde o nejdražší díl série Transformers a že se jedná teprve o druhý hollywoodský film natáčený na Kubě (po Rychle a zběsile).

Firemní články

2018

2017

Seznam událostí

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor