Postele Natuzzi, to nejlepší pro Vaše sny

Fenice
Hana Benešová
30. Říjen 2017
Přední italský výrobce nábytku Natuzzi, který je oblíbený po celém světě, vyrábí velké množství produktů. Vedle pohovek, stolků, osvětlení a židlí také postele. Protože v Natuzzi ví, že kvalitní spánek je základem kvalitního života, vkládají do svých postelí veškerý svůj um.
Fenice

Fenice

Natuzzi pravidelně spolupracuje s těmi nejlepšími designéry. Právě mezi ně patří i Bernhardt & Vella, kteří navrhli postel Fenice. Na první pohled zaujme svými velkými a prostornými polštáři, které příjemně spojují čelo s rámem. Postel Diamante je snem o úchvatných detailech, které jsou na této jednoduché a moderní posteli všude – koženým polstrováním počínaje a originálními nohami konče.
Diamante

Diamante

Pro milovníky nadčasovosti je určena postel Dolce Vita, jejíž klasické tvary potrhuje dokonalá řemeslná práce na čele postele ve stylu Chesterfield. Okouzlující vzhled má také postel Onda. Je vypolstrovaná prachovým peřím, a tudíž nesmírně komfortní – nejen na pohled, ale i na dotek. Přidanou hodnotou postele Onda je možnost volby úložného prostoru.
Dolce Vita

Dolce Vita

Extrémní jemností byly inspirovány křivky postele Piuma od Claudia Belliniho. Její čelo připomíná dva měkké polštáře, rafinovaná silueta je doplněna originálním ozdobným lemem. Tentýž návrhář je autorem designové postele Vela. Skvělé na této posteli je, že si můžete nastavit pozici podhlavníku, který nabízí různé polohy, aby poskytl svým uživatelům to nejvyšší pohodlí. V zadní části čela jsou navíc úložné prostory.
Piuma

Piuma

Společnost Natuzzi dává svým zákazníkům možnost vybrat si to správné řešení právě pro ně, pro jejich životní styl. Každá její postel je nabízena v několika provedení, každá má vysoce estetický vzhled a je neuvěřitelně pohodlná. Vděčí za to dlouhodobému a neustále trvajícímu procesu vývoje výrobků nesoucích toto slavné nábytkářské jméno.
Piuma

Piuma

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor