Potřebujete vyčistit hlavu a zformovat postavu? Zajděte na lekci Bikram Yogy!

Redakce
12. Únor 2018
Určitě jste již slyšeli o blahodárných účincích Bikram Yogy. Potřebujete-li si i Vy vyčistit hlavu a udělat něco pro své tělo, navštivte studio Bikram Yoga Prague, které se nachází Na Pankráci. Založila jej v září roku 2006 Tereza Bonnet Šenková. Od té doby jím prošly stovky spokojených klientů, kteří se tu mění před očima.

Tým zkušených instruktorů Vás zde naučí celou sérii 26 poloh a dvou dechových cvičení (v sále vyhřátém na 42 °C), které je nutné dělat pravidelně, přesně, stále v tomtéž pořadí a o téže intenzitě. Celá Bikram Yoga, kterou světu předal Bikram Choudhury, je založena na posilování, protahování, balancování a detoxifikaci.

Ve studiu Bikram Yoga Prague si můžete zapůjčit nebo koupit podložku, ručník, vodu, ale také speciální oblečení určené právě na Bikram Yogu ze speciálních přiléhavých a propustných materiálů různých délek střihů i vzorů. Jinými slovy, do studia s sebou nepotřebujete nic nosit!

K dispozici je tu klientům také Juice bar, který nabízí spoustu čerstvých ovocných i zeleninových šťáv, nebo vysoce kvalitní kokosovou vodu k okamžité hydrataci. Můžete si zde dát i oběd v podobě polévky, salátu, vrapu či rýžové rolky. Pro rodiče je skvělou službou dětský koutek, v němž děti hlídá „profesionální teta“.