Pozlacené nohy 24karátovým zlatem má luxusní sedačka značky Phase

Veronika Lešková
08. Srpen 2018

Sedačka se zlatými nohami vypadá neuvěřitelně luxusně. Proto si k sedací soupravě z kategorie Elegance můžete objednat nožičky pozlacené 24karátovým zlatem. Zlaté nožičky jsou určeny nejen pro náročné zákazníky. Jeden vystavený model sedací soupravy se zlatými nohami najdete v každé prodejně Phase sedačky. Do nedávna byla tato možnost jen pro sedačky z kategorie Luxury. Dali tuto možnost i v kategorii Elegance. Je to absolutní novinka a tuto možnost nenabízí žádný výrobce, ani prodejce v Evropě.

Kategorie sedacích souprav Luxury obsahují vysoce prémiové sedací soupravy, určené nejen pro náročné zákazníky. Sedačky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a můžete si vybrat z potahových materiálů jako je kůže Manhattan nebo látka Charm. Na sedací soupravu vyrobenou v provedení Luxury dostanete 5 let záruku a tato záruka platí i na potahový materiál látku Charm a kůži Manhattan.

Látka Charm je unikátní svým jemným vzhledem, velkou škálou pastelových barev, ale především vysokou odolností vůči oděru, kterou má otestovanou na více než 100 000 oděrů bez poškození. Díky látce Charm dostane Váš interiér správnou dávku moderního luxusu. Kůže Manhattan je seminilínová kůže se silou hrubosti 1,3-1,5 mm. Je kvalitně zpracovaná, pevná a má ochrannou vrstvu, která chrání proti poškrábání a zabarvení od oblečení. Je to velmi silná kůže, avšak velmi jemná na dotyk a dostatečně pružná. Vybrat si můžete také z několika odstínů. Sedačka v koženém provedení promění Váš interiér na místo s nádechem luxusu a honosnosti.

Zdarma celou Vaši objednávku sedací soupravy z kategorie Luxury Vám přivezou na jejich náklady až před Váš dům. Předem si dohodnete termín a jejich řidiči se budou snažit doručit Vám sedačku včas. Při podpisu Vaší objednávky dostanete polštář s nápisem phase Luxury Edition. Polštář je černozlatý a laděn tak, aby se hodil do každého interiéru a zároveň vzbudil vzhled luxusu. Pokud byste měli zájem, asistentka prodeje Vám na vyžádání předá dva polštáře.