Poznejte jedinečný trénink Workout EMS, stačí Vám pouhých 20 minut dvakrát týdně

Redakce
27. Březen 2017
Čtenost článku je: 13123 [?]
Přístroj Xbody kombinuje výhody tradičního osobního tréninku s nejmodernější technikou cvičení (EMS) elektrická stimulace svalů, která zlepšuje fyzickou kondici sportovců. Tato jedinečná technologie získala 1. místo na FIBO 2014 (největším fitness veletrhu) za nejlepší inovaci a design.

Efektivitu cvičení EMS prokázala řada vědeckých studií na prestižních školách a sportovních klinikách. Díky ní ušetříte spoustu času, výsledky se dostavují velmi rychle. Metoda EMS byla nejprve vyvinuta pro kosmonauty, později se používala k fyzioterapeutickým účelům, teprve před několika lety ji západní Evropa začala využívat pro účely sportovního tréninku.

Metoda EMS je založena na speciálním přístroji a tréninkovém úboru vyvinutém výslovně pro tento druh činnosti. Po dobu 20minutového tréninku je stimulováno více než 90 % svalové hmoty těla, a to impulzy vysílanými současně do devíti hlavních svalových skupin, jejichž intenzita se dá regulovat podle individuálních potřeb. Intenzita proudu, kterou systém používá, je řádově několik miliampérů, což je hodnota pro tělo absolutně neškodná.

Metoda je na rozdíl od jiných tréninků ohleduplná ke šlachám a kloubům. Zmírňuje příznaky a příčiny celulitidy, zlepšuje krevní a mízní oběh, stimuluje látkovou výměnu, vyrovnává nedostatky a nerovnováhu ve svalové hmotě, zmírňuje bolest v kříži a bolest zad a zároveň posiluje svalstvo pánevního dna. Jako každé cvičení má antistresové účinky.

A co je další pozitivum? S tímto programem může začít kdokoli, nezávisle na věku, pohlaví a předchozí trénovanosti. Metodu si můžete přijít vyzkoušet do pražského studia Workout EMS, které sídlí v ulici Novákových. Za 20 minut zde na Xbody spálíte to, co za 3 návštěvy posilovny.

Workout EMS

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže