POZNEJTE PĚT NOVÝCH SUPER HRDINŮ PRO VAŠI KRÁSU

Andrea Mevaldová
12. Květen 2016
Opravdu se nestává často, že nějaká novinka je představena v tak velikém počtu jako MY SUPER TIPS od Guerlain. Doslova 5 super hrdinů se pro vás stane nepostradatelnými. Pět mini tubiček se ukryje do každé kabelky a vy tak budete mít stále po ruce nenahraditelné pomocníky, kteří vám pomohou vyřešit každý beauty problém.

Pojďme objevit vlastnosti těchto pěti nenápadných pomocníků. MIDNIGHT SECRET je pohotový pro probdělé noci. Vyhladí vrásky, napumpuje a oživí vaši pleť ať už je důvodem noční život, nebo jen nespavost vlivem stresu. Zima, vítr, UV záření a další vnější vlivy, mají vliv na pokožku rtů. Neochráněné rty jsou unavené a vyschlé. Proto je tu SUPER LIPS který rty hydratuje a perfektně ochrání a vy si budete moci vychutnat gurmánská jídla či šumivé koktejly. Další věrným obyvatelem kabelky se stane zajisté STOP SPOT, který díky unikátnímu složení dokáže během chvilky odstranit nežádoucí pupínek nebo zarudnutí na pokožce.

RADIANCE IN FLASH je pomocník, který vám poskytne okamžitou svěžest a vaše povadlá a unavenou pleť se opět rozzáří. Pro citlivou a podrážděnou pleť se hodí použití CRÉME SOS který je jemný, výživný a dodá pleti vše potřebné pro regeneraci. Rozhodně žádný z těchto pěti super hrdinných pomocníků by neměl chybět ve vaší kabelce či kosmetické taštičce.

DOUGLAS PARFUMERIE