Prada Candy Sugar Pop – parfém od módní ikony

Prada Candy Sugar Pop - chytlavý jako popová písnička
23. Květen 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14911

Ve světě módy je značka Prada ikonou, která již déle, než celé století představuje synonymum krásy a elegance. Devadesát let poté, co Mario Prada v roce 1913 firmu založil se na pultech jejích obchodů začaly objevovat i flakonky s parfémy. Od roku 2004 se pak zákazníci mohli s parfémy nesoucími známé logo Prada setkávat i jinde, řada Prada Eau de Parfum již totiž mířila na širší trh. Další vpravdě legendární řada nesla název The Prada Ephemeral Infusion a na pulty obchodů dorazila v roce 2007. Dnes je nabídka parfémů značky Prada, vytvářených ve spolupráci se špičkovými parfuméry, široká a vybere si z ní každý a každá. Jedním ze současných hitů je potom i dámská parfémová voda Prada Candy Sugar Pop.

Flakónek je inspirovaný kabelkou Prada

Flakónek je inspirovaný kabelkou Prada

Prada Candy Sugar Pop, již z názvu a vzhledu je patrná duše a nálada tohoto parfému – lehká, hravá a bezstarostná – stejně jako chytlavý popěvek, který nemůžete celý den dostat z hlavy. V parfému rozeznáte tóny čerstvých broskví, vanilky či bergamotu a mahónie. Jablko a zelený citrus nakonec korunují celou kompozici.

Parfém své značce ostudu nedělá

Parfém své značce ostudu nedělá

Parfémy Prada rozhodně nedělají této slavné módní značce ostudu a rozhodnete-li se pro jejich vyzkoušení i vy, chybu neuděláte. Začněte třeba právě s Prada Candy Sugar Pop. K dostání je v baleních po 30 ml i 50 ml. Flakónek je vtipně inspirovaný oblíbenou kabelkou Prada Saffiano a parfém by v ní tak neměl chybět žádné její majitelce. Prada Candy Sugar Pop jistě osloví i vás!

Galerie

Flakónek je inspirovaný kabelkou Prada
Parfém své značce ostudu nedělá