Prada Luna Rossa Eau Sport, vůně inspirovaná plachtěním

Redakce LUXUS.cz
17. Srpen 2017
Vůně Prada jsou prodloužením kreativní vize Miuccie Prada, která stojí v čele stejnojmenného italského módního domu. Všechny vůně jsou věrny hodnotám značky - spojují v sobě tradici, inovaci a kvalitu. Klasické vůně parfumérství.

Novinkou je symbolická vůně Prada Luna Rossa Eau Sport, která má duši a energii Prada Luna Rossa. Vůně je inspirovaná výzvou plachtění ve vysokých vlnách. Je vystavěna na dynamické osobnosti, která znovu objevuje svěžest toaletní vody a ohřívá ji vřelými a smyslnými tóny.

Autorem vůně je Daniela (Roche) Andrier, která kromě řady Prada vytvořila také vůně La Gemme od Bvlgari či Marni. Stejně jako předchozí vůně Prada Luna, i tato je ukryta v červenobílém flakonu s hladkou stříbrnou kovovou částí. Kombinace červeného skla se stříbrem dělají vůni výraznější, atraktivnější, moderní a odlišnou od zbytku řady.

Složení Prada Luna Rossa Eau Sport odhaluje 6 nadčasových přísad interpretovaných moderním způsobem, šířících v této vůni úctu k přírodě a podstatu inovace. Parfém se otvírá citrusovým zázvorem smíchaným s aromatickou vůní jalovce. Srdce vůně je obohaceno levandulí, zatímco základ je tvořen hřejivou vanilkou a tonkou. Vůně je k dostání v 50ml a 100ml balení.

Firemní články

2018

2017

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor