Prague Bar Show

Prague Bar Show
Začátek akce
21. 10. 2018 12:00
Konec akce
22. 10. 2018 20:00
Místo konání
Areál Pragovky, Kolbenova 923/34 A, Praha 9
Pořadatel akce
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
Dress Code

Prague Bar Show je jedinou akcí svého druhu v Česku. Po sedm let byla tato odborná událost věnována pouze profesionálům z řad gastronomie, letošní osmý ročník je nově otevřen i všem milovníkům a nadšencům z řad široké veřejnosti, které stále více zajímají detaily z výroby, historie a využití nápojů.

Prague Bar Show nabídne semináře, workshopy a prezentaci nápojů všech druhů (destilátů, piva, vína, kávy, ciderů či nealkoholických nápojů). Návštěvníci mají možnost potkat nejlepší nápojové experty, barmany, mixology a ambasadory značek z Česka i zahraničí. Získají nové informace a vědomosti, inspiraci a seznámí se s nejnovějšími světovými trendy v oblasti nápojů. A především ochutnají nápoje od desítek vystavovatelů – od světových značek až po malé craftové výrobce.  

Prague Bar Show organizuje BARLIFE, exkluzivní specializovaný dvouměsíčník zaměřený především na nápojovou gastronomii a mixologii a organizátor dalších úspěšných akcí jako Rumfest, Ginfest a Whiskyfest. Tento respektovaný a nestranný titul je pro čtenáře zdrojem vzdělání, inspirace a zábavy již od roku 2004.

Fotogalerie: