PRAVOU RADOST Z VAŘENÍ ZAŽIJETE DÍKY NÁDOBÍ ZNAČKY MAUVIEL

Redakce LUXUS.cz
25. Září 2015
Mauviel je normandská značka, která produkuje to nejlepší nádobí na světě. Oceňovaná je za špičkovou kvalita, bezchybné řemeslné zpracování a skvělý design. Značka vznikla v roce 1830 jako manufaktura na výrobu měděného nádobí. V současnosti má více než 250 obchodů v 50ti zemích celého světa. Špičkové nádobí Mauviel používají ty nejslavnější restaurace oceněné michelinskými hvězdami. Vyrábí se z ušlechtilých a vysoce kvalitních materiálů, jako je měď, hliník či nerezová ocel. Šetří energii, zaručují optimální výkon, dlouhou životnost a hlavně radost z vaření.

Kolekce M´cook je vyráběna z pětivrstvého materiálu (tři vrstvy aluminia a vnější a vnitřní vrstva oceli 18/10), který je schopen rychle a rovnoměrné rozprostřít teplo, jako je tomu u nádobí měděného a aluminiového.

Inovativní řada M´stone2 představuje symbol moderní gastronomie. Popisuje ho antracitově šedý povrch, rovné hrany, indukční dno a rukojeť z nerezové oceli.

Řada M´150 zastupuje klasickou kolekci Mauviel. Povrch je tvořen z čisté mědi, nejlepšího vodič tepla. Vnitřek tvoří nerezová ocel 18/10. V České republice je nádobí Mauviel prodejnách Potten & Pannen – Staněk a na webu www.VaseKuchyne.cz

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor