NEWS & ARTICLES

PŘEDSTAVUJE SE VÁM GUCCI 2016 CRUISE COLLECTION, NECHTE SE INSPIROVAT...

ARTICLE BY

Italská módní značka Gucci přináší novou kolekci 2016 prostřednictvím krátkého filmu – taneční party.

Exkluzivní večírek doprovází elektronický track“She’s Lost Control” od Alive She Died. 3 minutové video vás provede nazdobenými pokoji ve vile někde mimo Florencií.

Film, režírovaný Glenem Luchfordem, zachycuje ducha současné kolekce 2016 vzniklé pod taktovkou Alessandra Michela.

Tištěné reklamy pro novou kampaň Gucci zachycují záběry ze stejného domu. Na každém obraze je vyfocený páry stejného pohlaví – jeden sedící na gauči nebo na židli a druhý na straně – tento obrázek reflektuje přirozené chování na party.

Vyražte s Gucci na party také, dveře jsou otevřeny , následujte nového hosta..


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

GUCCI
222316091
-
Pařížská 68/9, Praha

Firemní články

Gucci Guilty Absolute: dřevitá vůně s hloubkou

13.7.2017

Společnost GUCCI vznikla ve 30. letech 20. století díky jedinému muži: Guccio Gucci. Svůj první butik si otevřel ve Florencii a brzy na to si získal věhlas po celém světě. Roku 1970 vstoupila značka do světa parfémů. Od tohoto roku každý rok vytváří smyslné a charismatické vůně.

Gucci Resort 2017

13.9.2016

Kreativním ředitelem italské značky Gucci je Alessandro Michele, který od svého nástupu na post vše mění. V pánské kolekci překvapuje hedvábnými halenkami, v dámské zase velmi sexy kreacemi, které mohou působit až příliš vyzývavě a při tom jsou skvělé a všechny ženy po nich touží.

GUCCI PŘEDSTAVÍ SVOJI NOVOU KOLEKCI PRO ROK 2017 V LONDÝNĚ

6.4.2016

GUCCI představí svoji módní kolekci pro rok 2017 v ambitu u Westminsterského opatství v Londýně. Stane se tak 2.června tohoto roku. Bude se jednat o velkolepou výjimečnou společenskou událost.

NOVÝ KONCEPT ZNAČKY GUCCI PŘEDSTAVEN V MILÁNĚ

4.1.2016

Značka Gucci v září představila nový designový koncept obchodu navržený kreativním ředitelem Alessandro Michelem, v němž představil své první kolekce pro podzim/zima 2015-16.

PŘEDSTAVUJE SE VÁM GUCCI 2016 CRUISE COLLECTION, NECHTE SE INSPIROVAT...

21.9.2015

Italská módní značka Gucci přináší novou kolekci 2016 prostřednictvím krátkého filmu – taneční party.

Official Press Release

SPECIÁLNÍ EDICE IKONICKÝCH KABELEK GUCCI 2015

5.1.2015

Gucci představil své ikonické kabelky mezi něž patří New Bamboo a New Jackie vak. Kreativní ředitelka Frida Giannini isi vybrala dva nejoblíbenější styly z módního a domu a vdechla jim inovativní tvář.

Official Press Release

THE WORLD’S ELITE SHOW SKOKANI SOUTĚŽILI JIŽ PO ŠESTÉ V RÁMCI GUCCI PARIS MASTERS

16.12.2014

Poslední listopadový víkend se konal v Parc des Expozice ve Villepinte v Paříži již šestý ročník Gucci Paris Masters, kde se v průběhu 3 dnů předvedli vášniví jezdci a přátelé módního domu Gucci.

Official Press Release

GUCCI

10.12.2014

Značka GUCCI představuje synonymum pro high fashion v italském stylu. Firma uctívá tradiční řemeslo, a to již od roku 1921, kdy ve Florencii vznikla. Již v době svého vzniku měla ideu tvořit pro ty nejnáročnější muže a ženy na světě.

Official Press Release

EXKLUZIVNÍ VÁNOČNÍ DÁRKY OD GUCCI

4.11.2014

Na letošní Vánoce si pro vás GUCCI připravilo celou řadu novinek. Kromě jedinečné kolekce šperků GUCCI FINE se můžete těšit i z limitované kolekce GUCCI HANDMASTER, což jsou automatické hodinky s výkonovou rezervou.

 

Official Press Release

GUCCI DÁMSKÁ KOLEKCE – CRUISE 2015

13.8.2014

Nová kolekce od Gucciho zkoumá dichotomii mezi krásou a vnitřní sílou. Žena od Gucciho vyjadřuje svou vrozenou dualitu s optickou a taktilní iluzí. Cruise kolekce vypráví dráždivý příběh plný temnoty, tajnosti, kouzelných květin a nařizují přitom přirozenost. Gucci vybízí, aby žena odhalila svou vnitřní krásu a spojila ji s tou vnější.

Official Press Release

GUCCI – DĚTSKÁ KOLEKCE JARO/LÉTO 2015

11.7.2014

Nová dětská kolekce pro jaro a léto 2015 je inspirována duchem šedesátých let minulého století, přičemž se současnou dobou koresponduje s grafickými siluetami a krásnými detaily pro dívky a námořnickým tématem pro chlapce.

Official Press Release

VALENTÝN 2014 VE STYLU GUCCI: SRDCE 100x JINAK

3.2.2014

Speciální valentýnská kolekce od Gucciho právě přistála v buticích italské značky.
www.gucci.com

Official Press Release

GUCCI NA ZLATÝCH GLÓBECH: MILA KUNIS, BEN AFFLECK A DALŠÍ PŘIŠLI V MODELECH ITALSKÉ ZNAČKY

23.1.2014

Nejen ocenění herci a herečky, ale také moderátoři se na akci oblékli u Gucciho. Byli to mezi jinými Margot Robbie, Mila Kunis, Olivia Wilde, Idris Elba, Ben Affleck, Robert Downey Jr., Chris Evans nebo Channing Tatum.
www.gucci.com

Official Press Release

GUCCI JARO / LÉTO 2014

16.1.2014

Italský módní dům představil svou kampaň na aktuální kolekce Jaro / Léto 2014. Vystupují v nich top modelky Amanda Wellsh a Elisabeth Erm, Tommaso De Benedictis a Luca Till Statscheit. Modely jsou dílem kreativní ředitelky Fridy Giannini a fotografovali Mert a Marcus.

Official Press Release

LEGENDÁRNÍ ŠÁTKY FLORA V PRAŽSKÉM BUTIKU GUCCI

31.12.2013

V butiku Gucci se konal privátní koktejlový večírek na oslavu šátků s motivem Flora – pro malou výstavu v butiku se totiž podařilo zapůjčit několik jejich exemplářů z florentského Gucci Museo. Při té příležitosti rovněž přicestovali specialisté, kteří zájemcům na šátky vyrobili jejich monogramy.

Official Press Release

PÁNSKÁ KOLEKCE GUCCI PODZIM / ZIMA 2013/14

25.9.2013

Tvůrci nové kolekce Gucci zvolili zcela nový přístup k tradičním, velmi kvalitním anglickým látkám. Vytříbený vkus pro materiály se zde setkává s moderními tvary a střihy, modely působí rozměrným dojmem. Některé prvky připomínají uniformu vojáka kavalérie. Diktát černé a šedé barvy přerušují výrazné zemité odstíny.

Official Press Release

GUCCI: DÁMSKÁ KOLEKCE PODZIM / ZIMA 13/14

17.9.2013

Aktuální dámská kolekce vedle sebe staví stydlivou siluetu inspirovanou tradičním krejčovstvím a podvratný podtext. Elegantní tvary, zdůrazněné luxusními materiály, jsou v kontrastu s doplňky inspirovanými jakoby fetišistickou estetikou. Noir atmosféru podtrhují tmavé barvy, použité materiály a detaily.

Official Press Release

DÁMSKÁ KOLEKCE GUCCI PRO PODZIM 2013

5.8.2013

Strohá, ale přesto svůdná ženskost. Originální grafika s nevšedními motivy. Šatník sirény, která se vydává na lov. V podzimní kolekci typická Gucci žena vyzařuje kázeň a zároveň mnohé skrývá – je v ní zkrátka mnohem víc, než poznáte na první pohled.
www.gucci.com

Official Press Release

GUCCI ODHALILO DOSUD PŘÍSNĚ TAJNÉ FOTKY PRO PODZIMNÍ KAMPAŇ...

22.7.2013

...a vy se můžete inspirovat představami designérů legendární značky o tom, jaká móda bude “in” o letošním podzimu.

Modelky: Daria Stokous a Bastiaan Van Galen
Fofograf: Mert and Marcus

www.gucci.com

Official Press Release

BRÝLE GUCCI PRO SEZÓNU 2013

14.6.2013

Významným prvkem v letošní kolekcí je bambus, pro který návrháři značky našli opět další způsoby využití. V aktuální kolekci jsou kousky inspirované nestárnoucí klasikou. Dámské modely inspirovala převážně 80. léta – jednoduché rámečky, které hezky ladí s velikými skly a ozdobeným kovem.

Official Press Release

DĚTSKÁ KOLEKCE GUCCI 2013

12.5.2013

Stylové a pohodlné oblečky pro každodenní nošení i kousky pro formálnější příležitosti – v nové dětské kolekci Gucci najdete všechno. Kvalitní materiály a originální, esteticky dokonalé modely si určitě zamilují maminky i děti.
www.gucci.com

Official Press Release

KABELKY GUCCI 2013

8.3.2013

Jak je v případě Gucciho zvykem, i letošní kabelky jsou výrazné, nepřehlédnutelné a vyrobené tak, aby přitahovaly pozornost – a to je důležitější než sledování pomíjivých módních trendů.
www.gucci.com

Official Press Release

JARO / LÉTO 2013 PODLE ZNAČKY GUCCI

27.2.2013

Minimalistické tvary. Zářivé barvy. Nádech exotiky. Elegantní, sofistikovaná a aristokratická - taková je kolekce Gucci pro jaro/léto 2013. Nechte se inspirovat.
www.gucci.com