Představujeme vám revoluční novinky ve vysávání a v žehlení

Redakce Luxus.cz
17. Říjen 2018
Čtenost článku je: 17815 [?]

Vracíte se domů po dlouhém upracovaném dni a bojíte se, že vás čeká další směna? Už ale nemusíte – značka Rowenta přišla s dokonalými pomocníky pro každodenní úklid a pro žehlení.

Jedním z nich je robotický vysavač Smart ForceCyclonic, který může být napojen na wi-fi a díky precizní technologii jednoduše zatočí s prachem ve vaší domácnosti! Snoubí v sobě technologii RowentaCyclonic a výborného robota s umělou inteligencí. Chytrý stroj s atraktivním futuristickým designem má nejlepší sací výkon ve své kategorii. Čas, který vám Smart ForceCyclonicConnect ušetří, tak můžete využít úplně jinak.

Pokud máte ve své domácnosti dítě, alergika nebo domácí zvíře, víte, jak je náročné každodenní vysávání. Ovšem s novým parťákem Smart ForceCyclonicConnect vše vyřešíte hravě. Robotický vysavač je špičkou ve své třídě, a to jak na tvrdých podlahách, tak i na kobercích. Umí se skvěle zorientovat v prostoru, lehce „překračuje“ prahy, dostane se pod postel, zkrátka neunikne mu jediný nedostupný kout. Navíc jej můžete řídit jedním prstem ve vaší smartphone aplikaci.

Funkce ExtremeCyclonic Technology je pokročilá cyklonová technologie bezsáčkových vysavačů pro dokonalou separaci prachu ze vzduchu. Vysavač disponuje bezkartáčovým motorem 30 000 ot./min s dlouhou životností. Lithiová baterie umožňuje provoz až 60 minut, velkou výhodou je krátká doba dobíjení . Součástí systému je vysoce sofistikovaný navigační systém s kombinací kamery a laseru, který měří v reálném čase svou vzdálenost od předmětů v místnosti.

Kromě toho značka Rowenta přichází s nejtišším bezsáčkovým vysavačem, který má neuvěřitelně nízkou hlučnost, pouhých 67 dB (A) – s vysavačem Rowenta Silence ForceCyclonic4A+ Animal Care.  Emise prachu A díky 2stupňové filtraci je 99,98% prachu odfiltrováno.  Vysavač disponuje XL objemem nádoby pro velké byty a domy. Navíc se dobře ovládá, nádoba na prach se snadno a bezpečně vysypává, a díky lock systému se nemůže náhodně otevřít.

 

Díky dokonalému pomocníkovi RowentaClean&SteamAllFloors budete mít dokonale uklizeno na všech typech tvrdých podlah. Patentovaná vysoce účinná trubice DualClean and Steam podlahy vysaje a zároveň hygienicky vyčistí. Součástí je nástavec Ultra Glider, který snadno a jednoduše umožňuje vysávání, a to včetně parního vysávání koberců. Unikátní technologie AdvancedCyclonic Technology umožňuje perfektní vysávání bez sáčku s objemem 0,4 L. Vytírání pomocí páry, která zabije až 99% bakterií, navíc zvládnete bez použití jakékoliv chemie.

Tyčový vysavač Rowenta 2v1 je ideální pro každodenní úklid díky velmi komfortnímu použití. Velmi oceníte zejména podlahovou hubici s motorizovaným turbokartáčem a LED osvětlením pro úklid prostor s malou viditelností. Díky sklopnému madlu vysavač snadno uskladníte. Jakmile přístroj zastavíte, vypne se v parkovací poloze turbokartáč i LED osvětlení hubice.

Nemalou práci obnáší také péče o oděv. S revolučním způsobem, jak ji snadno zvládat, přichází značka Tefal. Skrývá se v novince Tefal IXEO (QT1020E0), která kombinuje žehličku a napařovač oděvů. Tento všestranný pomocník je složen z žehličky, napařovače a žehlicího prkna s názvem Smart Board, které umožňuje 3 pozice pro dokonalé výsledky podle vaší potřeby. Tefal IXEO je připraven k použití za pouhých 45 sekund, disponuje zásobníkem o objemu 1La žehličkou, která je dvakrát lehčí oproti klasickému modelu a zaručuje žehlení bez námahy. Díky technologii Smart Protect může být jakákoli látka žehlena s důvěrou.

Groupe Seb

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže