NEWS & ARTICLES

Předveďte svou vášeň pro vaření s novými kolekcemi nádobí Villeroy & Boch

ARTICLE BY

Italské kuchařské umění charakterizuje jednoduchost a čerstvé suroviny. A pokud vaříte italskou kuchyni podle původních receptur, je výsledek kromě proslavené chuti také velmi zdravý. Pokud si chcete doma připravit kulinářský zážitek se vším všudy, měli byste si také dopřát pohodlí u vaření a servírování. Tomu se Vám dostane s vysoce kvalitním nádobím Villeroy & Boch.

Společnost Villeroy & Boch navrhla kolekce Pasta Passion a Pizza Passion, jež byly vytvořeny pro nadšené milovníky autentické italské chuti, kteří nepřijímají kompromisy. Sami poznáte, že s tímto nádobím bude servírování a následná degustace italských pokrmů přivedena k dokonalosti.

Pokud milujete špagety, jistě oceníte unikátní talíř na špagety, který získal několik designových cen. Za zmínku rozhodně stojí věhlasné ocenění Red Dot Design Award 2016 a ocenění za Kuchyňskou inovaci roku 2016.

Villeroy & Boch nabízí zajímavých kolekcí nespočet. Kolekce Quinsai Garden je inspirována místem, do něhož se zamiloval slavný cestovatel Marco Polo. Tato kolekce porcelánového nádobí v sobě snoubí jemnost orientálního umění a křehké přírodní motivy. Kolekce Quinsai Garden, vyrobená z toho nejjemnějšího kostního porcelánu, tvoří vytříbené ohlédnutí za úchvatným orientálním městem ležícím na Hedvábné stezce.

K létu patří grilování. Pro mistry grilu, kteří ke svému umu samozřejmě potřebují skvělé nástroje, je určena kolekce BBQ Passion. Na speciálním talíři s několika komponenty ještě více vynikne dokonalá harmonie připravovaného hamburgeru.

Originální nádobí Villeroy & Boch naleznete na stránkách www.luxurytable.cz, nebo v obchodním domě Kotva v Praze, kde prodejna Villeroy & Boch sídlí.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

LUXURY TABLE
702044022
info@luxurytable.cz
Náměstí Republiky 656/8, Praha

Firemní články

Vydejte se přírodní cestou s kolekcí Artesano Nature

29.8.2017

Návrat k promyšlené jednoduchosti a přírodní kráse vládne v mnoha oblastech. Užijte si ho i ve své jídelně! Nová kolekce nádobí Artesano Nature značky Villeroy & Boch přináší nestárnoucí krásu a jemnou eleganci ke stolování.

Předveďte svou vášeň pro vaření s novými kolekcemi nádobí Villeroy & Boch

12.7.2017

Italské kuchařské umění charakterizuje jednoduchost a čerstvé suroviny. A pokud vaříte italskou kuchyni podle původních receptur, je výsledek kromě proslavené chuti také velmi zdravý. Pokud si chcete doma připravit kulinářský zážitek se vším všudy, měli byste si také dopřát pohodlí u vaření a servírování.

Official Press Release

PRVNÍ VLAŠTOVKA LETOŠNÍ VELIKONOČNÍ KOLEKCE VILLEROY & BOCH ROZHODNĚ NEZKLAMALA

12.3.2015

Velikonoce patří sice k svátkům, které zemi dělí na dva tábory, na slavící a neslavící faktem ale je, že se jedná druhý nejvýznamnější svátek v roce. Velikonoce jsou navíc spojeny s oslavou příchodu jara, a proto se uklízí, větrají se skříně a tvoří se jarní výzdoba. Uvidíte, že s novou kolekcí Villeroy & Boch to jde samo.

Official Press Release

NOVINKA - LA CLASSICA NUOVA - KLASICKÝ DESIGN V MODERNÍ FORMĚ

14.1.2015

V jednoduchosti je síla. To je stará, známá věc. Tohle staré a osvědčené tvrzení 100% platí pro novou kolekci La Classica Nuova značky Villeroy & Boch.

Official Press Release

VÁNOČNÍ DEKORACE OD GOEBEL

3.12.2014

S Vánocemi je čas přemýšlení nejen o dárcích, ale i o vánočních dekoracích. Každý rok před Vánocemi značka Goebel vydává svou speciální sezónní kolekci. Obzvláště ta vánoční je zákazníky velmi očekávaná a oblíbená. A nejinak se tomu stalo i letos.

Official Press Release

BEAUVILLÉ – POŘIĎTE SI KVALITNÍ UBRUSY VYRÁBĚNÉ TRADIČNÍ FRANCOUZSKOU TECHNIKOU

27.8.2014

S končícími se letními prázdninami, končí i stolování v bojových podmínkách a nastává naopak doba, kdy pikniky v parku a kotlíkové guláše na chatě vyměníte za krásně prostřené stoly pod střechou a konečně dobré jídlo…

Official Press Release

VÁNOČNÍ INSPIRACE OD VILLEROY & BOCH

3.11.2013

Letošní Vánoce budou ve znamení návratu k tradicím. Vánoční řady od Villeroy & Boch jsou jako vždy kouzelné, ústředním tématem jsou hračky a návrat k pohádkám.

Official Press Release

GRILOVACÍ POMOCNÍCI ZNAČKY VILLEROY & BOCH

1.8.2013

Grilovací sezóna je v plném proudu, grilování je v letních měsících jedním z nejoblíbenějších způsobů přípravy jídla. Zvládne jej totiž i začátečník, který se jinak vaření vyhýbá širokým obloukem.

Official Press Release

ARTESANO: RUSTIKÁLNÍ KOLEKCE KUCHYŇSKÉHO NÁDOBÍ VILLEROY & BOCH

9.7.2013

Kolekce Artesano v sobě spojuje mix na první pohled nesourodých materiálů. Kombinuje prémiový porcelán s přírodním akátovým dřevem, korkem nebo břidlicí.

Official Press Release

NOVÁ JARNÍ KOLEKCE OD SIA HOME FASHION

3.2.2013

Dopřejte si jaro u vás doma a inspirujte se svěžími barvami nové kolekce bytových dekorací Sia Home Fashion pod názvem Spring Shadow. Celá kolekce vychází ze 40. let a je doplněna jemnými pastelovými odstíny růžové a modré.