Přehlídka Natali Ruden v sálu Boccacio

LUXUS
24. Listopad 2016
Natali Ruden představila 9.11.2016 svou novou kolekci L'arte di vivere, která byla doslova oslavou života. Jedinečná módní přehlídka proběhla v novobarokním sálu Boccaccio a nesla s sebou motto: „Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili nic."

Exkluzivní modely pro tento večer doplnily výjimečné šperky společnosti Inbar Diamond Center. Po úspěšné módní akci MY WAY, která se konala dne 14. ledna ve fóru Karlín se Natali rozhodla předvést novou kolekci, která byla zhotovena z luxusních materiálů a z přehlídky se opět stala velkolepá multimediální show.

Známý moderátor Jan Čenský se stal doprovodem pro celou akci.

Modely předváděly významné české modelky v čele s Andreou Verešovou, Eliškou Bučkovou, Nicol Švantnerovou, Monikou Leovou, Gabrielou Kratochvílovou, Lucií Kovandovou a přední modelky ze Slovenské republiky jako jsou Jasmína Alagičová a Mária Zelinková

Akce se zúčastnila řada renomovaných osobností a hvězd, které s Natali spolupracovali či spolupracují. Lidé z hudebního, hereckého či jinak významného odvětví.

Natali Ruden působí v České republice přes dvacet let. Její model jsou nezaměnitelné především svým stylem a jsou vyhledávány úspěšnými a sebevědomými ženami. „Mým přáním je dát ženám šanci odhalit jejich individualitu, snažit se uskutečnit, co chtějí. A já si myslím, že ženy se chtějí cítit krásně," dodala Natali.

Natali Ruden je známá svými velkolepými autorskými přehlídkami, které již překročili hranice České republiky. Své kolekce představila mimo jiné i v Londýně, New Yorku, Torontu, v Kyjevě a Moskvě. Za svoji kariéru dosáhla mnohých úspěchů a ocenění. Masarykova akademie ji udělila v roce 1999 Cenu za tvůrčí činnost. V roce 2013 dostala ocenění LADY PRO od Evropské společnosti pro kulturu, její modely se staly součástí sbírek několika českých muzeí. Kromě toho obléká řadu známých osobností a spořádala více než 30 autorských přehlídek.

NATALI RUDEN